Regbis.lt
Dėmesio

A. Kalinauskas: rezultatai gerėja

Lietuvos regbio-7 rinktinė toliau intensyviai ruošiasi svarbiausiam metų išbandymui – Europos „Grand Prix“ čempionatui. Po treniruočių ciklo sporto salėse tobulinant jėgą ir ištvermę, Lietuvos regbininkai manieže atliko testavimus, kurie parodė, kaip žaidėjai yra patobulėję per pastaruosius mėnesius.

Lietuvoje sportuojantys Lietuvos regbio-7 rinktinės kandidatai manieže atliko 10 ir 40 m bėgimo greičio testus ir galėjo palyginti savo rezultatus su testais, darytais prieš pusantro mėnesio.

„Rezultatai aiškūs – jie yra žymiai geresni nei buvo prieš tai“, – sakė sparčiai tobulėjantis ir į rinktinės duris jau besibeldžiantis šiaulietis Armandas Kalinauskas.

Vis dėlto, ne visi kandidatai galėjo pasigirti geresniais greičio rezultatais. To priežastis – kai kurie žaidėjai šaltuoju metu laiku didelį dėmesį skyrė masės didinimui.

„Mano greičio rezultatai yra prastesni negu anksčiau, nes per jėgos ciklą turėjau priaugti svorio – dabar sveriu 12 kg daugiau nei prieš pusantro mėnesio. Svoris turi nemažai įtakos bėgimo greičiui“, – pripažino dar vienas Lietuvos rinktinės kandidatas Arnoldas Patskočimas.

Priminsime, kad Lietuvos regbio-7 rinktinė šią vasarą rungtyniaus Europos čempionate, elito divizione „Grand Prix Series“. Tai 12 pačių stipriausių regbio rinktinių divizionas. Birželio 4-5 dienomis vyks etapas Maskvoje (Rusija), liepos 9-10 d. – Ekseteryje (Anglija), o liepos 16-17 d. – Gdynėje (Lenkija). Praėjusiais metais mūsų rinktinė elito divizione užėmė devintąją vietą.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *