Regbis.lt
Dėmesio

„All Blacks“ padovanojo čempionišką Haką

AB1U2194_-_Haka

Vankuveryje (Kanada) vykusiame šeštajame pasaulio regbio-7 serijos etape triumfavo nugalėtojos titulą ginanti Naujosios Zelandijos rinktinė. Tai trečiasis „All Blacks“ laimėtas etapas šiame sezone.

Intriguojančiame finale Naujoji Zelandija 19:14 įveikė Pietų Afrikos Respublikos (PAR) regbininkus, o žeminimus nugalėtojų gretose atliko Samas Dicksonas, Kurtas Bakeris ir Lewisas Ormondas.

Triumfo Haka: https://www.youtube.com/watch?v=2Y08D0ilFpI

Ši pergalė Naujajai Zelandijai leido padidinti taškų kraitį iki 104. Vos dviem taškais daugiau turi lyderis Fidžis, kuris Vankuveryje pralaimėjo mažąjį finalą Australijai ir liko ketvirtas. Antrąją vietą išsaugojo PAR (105 tšk.).

„Praėjusią savaitę Las Vegase mums sunkiai sekėsi su nauja komanda, trūko susižaidimo, bet šįkart mes tikrai norėjome pasirodyti geriau. Didžiuojuosi savo vyrais, kad laimėjome finalą, nes savaitė buvo labai sunki“, – sakė „All Blacks“ kapitonas Timas Mikkelsonas.

Penktąją vietą Kanadoje užėmė ir „Plate“ taurę iškovojo Samoa rinktinė. „Bowl“ trofėjus (9 vieta) atiteko Kanadai, o „Shield“ (13 vieta) – pirmajame etape šiais metais dalyvavusiai Rusijai.

Per dvi dienas Vankuveryje stipriausių pasaulio regbio-7 rinktinių kovas stebėjo 60 418 žiūrovų. Tai pirmas pasaulio serijos turnyras istorijoje, kuris vyko stadione su uždaru stogu.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=4yWiEdyohA4

Pasaulio serijos turnyrai vyksta dešimtyje valstybių ir vadinasi „HSBC World Series“. Kiekviename etape kovoja 16 rinktinių suskirstytų į keturias grupes. Už pirmąją vietą ture suteikiami 22 taškai, už antrąją vietą – 19, už trečiąją – 17 taškų.

Septintasis pasaulio serijos etapas vyks balandžio 8-10 dienomis vyks Honkonge.

Pasaulio serijos lyderių rikiuotė po penkių etapų:

1. Fidžis 106 tšk.
2. PAR 105
3. Naujoji Zelandija 104
4. Australija 90
5. JAV 76
6. Argentina 69
7. Anglija 57
8. Kenija 53
9. Samoa 44
10. Prancūzija 43.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *