Regbis.lt
Dėmesio

Anglai artėja prie „Šešių nacijų“ trofėjaus

Airijos regbio rinktinė jau po trečiojo prestižinio „Šešių nacijų“ regbio turnyro turo atsisveikino su viltimis apginti trofėjų. Šeštadienį airiai išvykoje 10:21 (3:6) pralaimėjo be pralaimėjimų žygiuojančiai Anglijos komandai.

Anglai dominavo beveik visą pirmąjį kėlinį, bet savo teritorijos pranašumo nesugebėjo paversti taškais. Antrajame kėlinyje po Conoro Murray’aus žeminimo airiai išsiveržė į priekį 10:9. Antrajame kėlinyje anglai galų gale pralaužė ledus ir per 5 minutes atliko du žeminimus. Pasižymėjo Anthony Watsonas ir Mike’as Brownas.

Vėliau Anglijos rinktinės kieta gynyba sustabdė visus airių bandymus pakeisti rungtynių baigtį. Airiai per tris turus lieka be pergalių, o anglai su 6 taškais tapo vienvaldžiais lyderiais.

Geriausiu rungtynių žaidėju buvo pripažintas Naujosios Zelandijos šaknų turintis anglas Billy’is Vunipola.

„Manau, kad mūsų žaidimas gerėja. Mes praradome 10-15 taškų, kuomet spaudėme varžovus, bet neišnaudojome pranašumo. Nebuvome pakankamai aštrūs svarbiais momentais. B. Vunipola šiandien buvo puikus. Jis tiesiog mėgaujasi žaidimu. Jis myli savo komandą ir džiaugiasi būdamas Anglijos rinktinės dalimi“, – sakė anglų treneris Eddie Jonesas, kuris su Anglijos rinktine vis dar žengia be pralaimėjimų.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=wNK5ExAgkW4

Kovo 12 dieną Anglijoje tarp šeimininkų ir Velso rinktinės vyks savotiškas „Šešių nacijų“ finalas. Laimėjusi ekipa įgis labai realias galimybes į viršų kelti čempionės taurę.

Škotai nutraukė pralaimėjimų seriją

Škotijos regbio rinktinė nutraukė devynių iš eilės pralaimėjimų „Šešių nacijų“ turnyre seriją ir išvykoje 36:20 (17:10) nugalėjo Italijos komandą.

Verno Cotterio treniruojami škotai pirmajame kėlinyje po Johno Barclay’aus ir Johno Hardie žeminimų pirmavo 17:3. Antrajame kėlinyje italai atsakė sėkmingomis Leonardo Ghiraldinio ir Marco Fuserio atakomis, o škotai dėl traumų prarado porą svarbių žaidėjų. Vis dėlto, taiklus Greigo Laidlaw spyriai ir Tommy’io Seymouro rezultatyvi ataka leido Škotijai vėl nutolti ir iškovoti pergalę.

Po šios pergalės škotai turnyro lentelėje pakilo į ketvirtąją vietą ir aplenkė net čempionu airius, tačiau su jais dar teks susitikti paskutiniame ture. Be taškų esantys italai lieka paskutinėje pozicijoje.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=JFbQigr4hDQ

Turnyro lentelė (rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Anglija 3 3 0 0 +48 6
2. Velsas 3 2 1 0 +13 5
3. Prancūzija 3 2 0 1 -6 4
4. Škotija 3 1 0 2 +6 2
5. Airija 3 0 1 2 -12 1
6. Italija 3 0 0 3 -49 0.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *