Regbis.lt
Dėmesio

Anglijos regbininkai stipresni. Kol kas..

Lietuvos regbio-7 rinktinė tęsia kovas elitiniame Europos čempionato „Grand prix“ divizione. Anglijoje vykstančio paskutinio, trečiojo, etapo ketvirtfinalyje sekmadienį lietuviai 0:32 (0:15) pralaimėjo šeimininkams anglams ir tęs kovą dėl 5-8 vietų.

„Reikia pripažinti, šiuo metu Anglija yra stipresni nei mes. Šios rungtynės nėra jokia tragedija. Reikia galvoti apie ateitį, reikia galvoti ir jau ruoštis rungtynėms su Rusija. Gerbėjai, net neabejokite – rinktinė sieks jus pradžiuginti“, – teigė Lietuvos regbio federacijos prezidentas Rytis Davidovičius.

Ilgametis Lietuvos regbio žaidėjas ir sirgalius Gediminas Marcišauskas mano, kad profesionalių žaidėjų neturinčiai Lietuvos komandai pristigo jėgų.

„Reikėtų pradėti nuo to, kad tai antra turnyro diena ir vyrai truputėlį pavargę. Nėra lengva antrą dieną pradėti prieš tokią komandą kaip Anglija. Vakarykštės rungtynės buvo labiau pasisekusios, buvo gera pradžia ir įdavė pagreitį visai komandai. Šiandien darėme daugiau klaidų, priėmėme neteisingus sprendimus ir buvome ne taip gerai susikoncentravę, todėl ir pralaimėjome. Tapo aišku, kad šios rungtynės mums nebus pačios svarbiausios, todėl reikia koncentruotis kitam mačui, kuriame bus reikalinga pergalė“, – sakė G. Marcišauskas.

Šiose rungtynėse nežaidė Lietuvos rinktinės lyderis Jonas Mikalčius.

Rungtynėse dėl 5-8 vietų lietuviai 17 val. 2 min. žais su Rusijos komanda. Šių metų „Grand Prix“ čempionate Lietuvos regbininkai su ja dar nėra žaidę. Rusai ketvirtfinalyje 5:14 pralaimėjo Ispanijos ekipai.

Į pusfinalį be ispanų ir anglų taip pat pateko Prancūzijos ir Vokietijos regbininkai. Prancūzai tuo pačiu užsitikrino „Grand Prix“ čempionų titulą ir kelialapį į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes.