Regbis.lt
Dėmesio

U18 rinktinės nesėkmė Europos čempionate

Lietuvos U18 regbio rinktinė Europos čempionato B grupėje patyrė antrą pralaimėjimą. Lietuviai po atkaklios kovos, rezultatu 5 – 8, apmaudžiai pralaimėjo Čekijos jauniesiems regbininkams. Taškus Lietuvos rinktinei pelnė Edvinas Juozapaitis.

Varžybų chronologija:
5min. Justinas Urbonas – geltona kortelė;
6min. Čekija realizuoja baudos smūgį (0 – 3);
18min. Edvinas Macas – geltona kortelė;
I kėlinys, 0 – 3.
40min. Čekija – žeminimas (0 – 8);
53min. Edvinas Juozapaitis – žeminimas (5 – 8).
Galutinis rezultatas, Lietuva – Čekija, 5-8.

Trenerio komentaras: Vyrai atiduoda save visu 110%, pastebiu, kad kartais net persistengia. Buvome fiziškai pranašesni už priešininkus, bet taktiškai ir techniškai – ne. Vėl pridarėme daugybę klaidų ir pražangų.
Varžybų metu stipriai lijo, todėl labiau sekėsi techniškesniems čekams.
Žaidėjai Lietuvoje nepripratę būti baudžiami už tokius dalykus, už kuriuos užsienyje jau kelis metus švilpia, be jokio pasigailėjimo. Kamuolio „vogimas“, neteisingi užgriebimai, pakartotinos pražangos – visa tai mūsų jauniams atleidžiama Lietuvoje, o Europoje – ne. Antrąją geltoną kortelę gavome už pakartotiną nuošalę, be jokio įspėjimo. Toks tas šiuolaikinis regbis. Pasistengsime neapvilti gerbėjų paskutinėse turnyro rungtynėse.

Likimo pirštas – paskutinėse rungtynėse lietuviai susitiks su Ukrainos rinktine. U18 rinktinė nudžiugintų visus Lietuvos regbio gerbėjus, jei nusiųstų nedviprasmišką signalą Ukrainos suaugusių rinktinės atstovams ir pasiektų įtikinamą pergalę. Pirmyn, Lietuva!