Regbis.lt
Dėmesio

Artėjančiam regbio turnyrui – originalus klipas ir logotipas

Screen Shot 2018-05-25 at 15.26.53

Per televiziją jau galima pamatyti įspūdingą anonsą. Jis skelbia apie mažos komandos didį tikslą, apie vyrišką kovą ir jokių kompromisų. Visa tai laukia Lietuvos septynetų regbio vyrų rinktinės, birželio pabaigoje Šiauliuose stosiančios į kovą dėl Europos regbio taurės ir galimybės dalyvauti atrankoje į 2020 m. Olimpines žaidynes.

„Norėjome parodyti, koks miestas priima šį ypač svarbų turnyrą, ir kokie vyrai jame kausis. Juolab, kad, skirtingai nuo Lietuvos valstybės, Šiauliai davė daug, kad šios varžybos įvyktų”, – sako Lietuvos regbio federacijos generalinis sekretorius Irmantas Kukulskis.

Energingame klipe rodoma, kaip regbio žaidėjai žvelgia į Šiaulius nuo stogo, bėga su kamuolių tarp traukinių vagonų, per pėsčiųjų bulvarą, perduoda vieni kitiems kamuolį prie Geležinės lapės, Pietiniame rajone, prie Kryžių kalno ir visi drauge išbėga į stadioną. Būtent jame Lietuvos rinktinė kausis su dar 11 Europos regbio valstybių dėl Senojo žemyno taurės.

Klipe filmavosi šiauliečiai Žygimantas Radžius, Donatas Vilimavičius, Vytaras Bloškys, Armandas Kalinauskas, Martynas Lianzbergas, Alanas Alasauskis. Jį kūrė jauna vaizdo produkcijos kompanija „Synegems”, pastaruoju metu įamžinanti pagrindines Lietuvos regbio rungtynes.

Europos septynetų regbio taurės laimėtojai Šiauliuose paaiškės po dvi dienas (birželio 30 – liepos 1 d.) truksiančių kovų, kuriose dalyvaus Lietuvos, Belgijos, Bulgarijos, Danijos, Izraelio, Kipro, Kroatijos, Latvijos, Liuksemburgo, Rumunijos, Ukrainos ir Vengrijos rinktinės. Visos Lietuvos rungtynės bus transliuojamos per BTV ir internetu.

Unikalų turnyro logotipą kūrė žinomas Lietuvos ir Izraelio dizaineris Grigorijus Zundelovičius. Jame Šiaulių simbolis – Šaulio lankas tarsi susilieja su regbio kamuoliu, suvarstytų Lietuvos spalvų raišteliais.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *