Regbis.lt
Dėmesio

Atviras Kauno regbio čempionatas

Savaitgalį Kaune vyko atviras miesto regbio čempionatas, kuriame varžėsi keturios komandos. Čempionato favorito statusą pateisino Kauno „Žalgiris“, bet kelias link titulo nebuvo lengvas.

„Top“ lygos prizininkai žalgiriečiai tik po atkaklios kovos 25:10 nugalėjo kovingąją Vilniaus „Geležinio vilko“ ekipą.

Po pirmojo kėlinio „Geležinis vilkas“ pirmavo 10:0, bet ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį turintis „Žalgiris“ antroje mačo pusėje perėmė iniciatyvą ir iškovojo pergalę.

Kitose rungtynėse „Žalgiris“ 35:0 nugalėjo Kauno jaunimo rinktinę ir 40:0 nepasigailėjo naujai atgimusio Kauno „Ąžuolo-Tauro“ klubo.

Antrąją vietą užėmė „Geležinis vilkas“, kuris 30:25 įveikė Kauno jaunimą ir 15:5 – „Ąžuolą-Taurą“. Trečioji vieta atiteko Kauno jaunimo rinktinei, ketvirtoji – „Ąžuolui-Taurui“.

Turnyro iniciatorius Vytautas Vasilenka apgailestavo, kad čempionatą teko rengti futbolo manieže.

„Taip susiklostė aplinkybės, kad teko žaisti futbolo manieže, nes Kaune nebeliko kur žaisti regbį. S. Dariaus ir S. Girėno stadionas uždarytas rekonstrukcijai, o regbio stadionas dar nebaigtas. Regbio vartų nebeliko mieste, kuriame užgimė Lietuvos regbis“, – sakė V. Vasilenka.

Nepaisant to, nenuilstantis regbio entuziastas V. Vasilenka tikisi, kad atgimęs „Ąžuolo“ klubas prisidės prie regbio augimo laikinojoje sostinėje.

„Ąžuolas“ yra pasiruošęs dalyvauti Lietuvos čempionate ir su „SM Tauro“ jaunimu turėtų sudaryti konkurenciją ne vienai senbuvių komandai. Tuo pačiu jaunimas būtų ruošiamas „Žalgiriui“. Turnyre pamatėme, kad jaunimas auga pajėgus“, – teigė V. Vasilenka.