Regbis.lt
Dėmesio

Dėmesio, dėmesio, dėmesio!!!

Akcija atrakcija, Gerumo diena, Nomedos ašarų pakalnė, Mildažytės obuolių apdovanojimai all in one!!! “Paremk rinktinę, pažemink Lietuvos Regbio Federaciją“

2009-02-13_nr-4_antanas_bosas

Situacija
Lietuvos regbis turi išsirinkęs naują valdžią. Bet kol kas susidaro įspūdis, kad ta valdžia nesuvokia, jog reikia būti ne tik išrinktiems, bet ir truputėli pakrutinti užpakalius Lietuvos regbio labui. Rinktinė skina pergales vieną po kitos, bet po kiekvienos pergalės sulaukia savotiškų „dovanų“ iš Lietuvos Regbio Federacijos: neapmokėtos kelionės išlaidos, jokių pasiruošimo sąlygų, varginančios kelionės prieš varžybas, nuskurusios ir skirtingos varžybinės aprangos, kurios tarnauja jau 5 metus… 5 metai regbio aprangai – tikriausiai Pasaulio rekordas.

Iniciatyva
Lietuvos regbio bendruomenė (treneriai, žaidėjai, Jūs fanai) nusprendė įrodyti, kad viskas yra įmanoma, reikia tik noro, vienybės ir iniciatyvos. Organizuojama pinigų rinkimo akcija, kurios pabaigoje bus pasiūtos naujos aprangos Lietuvos nacionalinei regbio rinktinei ir taip simboliškai pažeminta neveiksni regbio federacija.

Nauda rinktinei
Žaidėjai gaus naujas aprangas, nebereikės raudonuoti iš gėdos prieš varžovus dėl suplyšusių ir nevienodų aprangų. Vilkėdami regbio mėgėjų bendruomenės jiems dovanotus marškinėlius, rinktinės nariai jaus dar didesnį norą garsinti Lietuvos vardą ir nepavesti Jūsų, gerbiamieji Lietuvos rinktinės fanai.

Veiksmų instrukcija
1. Pasiryžti!
2. Eini į e-banką ar į bet kurį banko skyrių.
3. Pervedi 1, 5, 10, 50, 1 000 000, ar kiek tik nori lietuviškų litų į nurodytą sąskaitą.
4. Jautiesi šiandien padaręs kažką gero.

Sąskaita

Gavėjas: Viešoji įstaiga Geležinio vilko sporto mokykla
Gavėjo kodas: 300014857
Gavėjo bankas: AB bankas „NORD/LB Lietuva“
Gavėjo sąskaita: LT854010049500100088

Pervedant pinigus reikės nurodyti:
1) parama Lietuvos vyrų regbio rinktinei;
2) savo Vardą Pavardę Miestą;

Planuojama visus neabejingus rinktinei rėmėjus skelbti interneto puslapyje http://gv-rugby.net/, nurodant Rėmėjo Vardą Pavardė ir Miestą (paaukota suma nebus skelbiama), jei pageidaujate, kad Jūsų duomenys nebūtų skelbiami, informuokite apie tai el. paštu: vidmantas-gv-rugby@cablenet.lt

Mūsų rinktinė
Ačiū!

2 Comments

  1. Keista

    2009 06 06 at 19:42

    Apgailetina! Galvojau A.Bosa issrinko tik del to kad jis turi kazkiek milijonu ir gales bent jau 10.000 tukst. Lt paaukoti siai nuostabiai pergales skinanciai komandai, bet pakolkas jis tik spaudoje giriasi, kad jaunysteje zaide regbi ir dabar vos ne valdo regbio komanda – geda.

  2. Dovyle

    2009 07 12 at 14:46

    Graudu

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *