Regbis.lt
Dėmesio

Drama Jonavoje ir VRA pergalė

Savaitgalį Lietuvos regbio čempionate įvyko dramatiškos rungtynės tarp „RK Skorpiono-Tauro“ ir Vilniaus „Geležinio vilko“ ekipų. Jonavoje vykusiose rungtynėse daugiausiai iš jaunų žaidėjų sudaryta „RK Skorpiono-Tauro“ ekipa iškovojo pergalę 15:13 (0:10).

Svečiai iš Vilniaus sėkmingiau pradėjo rungtynes ir po Evaldo Širokovo žeminimo bei tikslaus Ervido Bakučio realizacijos smūgio pirmavo 7:0. Vėliau sėkminga ataka atsakė Jurgis Urbonas, o taikliais baudos smūgiais apsikeitė E. Bakutis ir Ovidijus Jankauskas. Įpusėjus mačui, vilniečiai pirmavo 10:8.

Antrame kėlinyje agresyvi ir kieta kova nemažėjo, bet ilgainiui pradėjo jaustis trumpesnis vilniečių atsarginių žaidėjų suolelis. Šlapia, klampi aikštė iš žaidėjų atėmė daug jėgų. Vilniaus komandos saugas E. Bakutis 56-ąją min. baudos smūgiu padidino savo ekipos persvarą iki 13:8. „RK Skorpiono-Tauro“ penkiolikės treneriai pakeitė net šešis žaidėju, o vilniečiai tą dieną tokios prabangos neturėjo. Į aikštę teko išbėgti ir „Geležinio vilko“ komandos prezidentui Audriui Jakučiui. 76-ąją min. šeimininkams pagaliau pavyko pralaužti varžovų gynybą. Kamuolį įskaitiniame plote prispaudė Tomas Alksnys, o iškart po to jis pat tiksliai atliko realizacijos smūgį ir išplėšė pergalę „RK Skorpiono-Tauro“ komandai 15:13.

„RK Skorpiono-Tauro“ ekipa tapo Lietuvos čempionato lydere, bet ją dar gali aplenkti paskutinių rungtynių dar nežaidusi „Šiaulių“ ekipa.

„Geležinis vilkas“ su 2 taškais turnyre užėmė ketvirtąją vietą.

Kitose rungtynėse čempionės titulo neapgynusi Vilniaus „VRA-Tomostos“ komanda namuose 72:10 nepasigailėjo autsaiderių Panevėžio „Klevo-PRS“ regbininkų ir iškovojo bronzos medalius.

Lietuvos čempionatas baigsis kitą savaitgalį rungtynėmis Panevėžyje tarp „Klevo-PRS“ ir „Šiaulių“.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, taškai):

  1. „RK Skorpionas-Tauras“ 4 3 0 1 6
  2. Šiaulių „Šiauliai“          3 2 1 0 5
  3. Vilniaus „VRA-Tomosta“       4 2 1 1 5
  4. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 4 1 0 3 2
  5. Panevėžio „Klevas-PRS“       3 0 0 3 0.

One Comment

  1. Zara

    2019 04 23 at 14:51

    Traders do pay direct and oblique costs.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *