Regbis.lt
Dėmesio

Regbio dvikovose nusileido europiečiai

velsas-australija-529c99448d44c

Lapkritis yra ypatingas mėnuo pasaulinėje regbio arenoje. Geriausios Pietų pusrutulio ekipos svečiavosi Europoje ir susitiko su stipriausiomis vietinėmis komandomis. Deja, ir vėl Europos rinktinės nesurado ginklų pasipriešinti stiprias tradicijas turinčioms Naujosios Zelandijos, Pietų Afrikos Respublikos ir Australijos komandoms.

Paskutinė dvikova vyko tarp australų ir velsiečių. Pastarieji 26:30 nusileido Australijos rinktinei ir jau devintą kartą neįveikė svečių. Tai dar kartą įrodė, kad Europos čempionai, Šešių Nacijų nugalėtojai, sunkiai susidoroja su Pietų pusrutulio regbininkais. Tai buvo jau 18-tas iš eilės Velso pralaimėjimas prieš tris stipriausias pasaulio ekipas.

Artėjant 2015 metų pasaulio regbio čempionatui europiečiai turi labai gerai pagalvoti, kuo nustebinti metai po metų nepralaužiama siena tapusias Naujosios Zelandijos, PAR ir Australijos ekipas. Anglijoje vyksiančiame čempionate europiečiai gali tikėtis jėgų persvaros palaikymo tribūnose, tačiau kaip išsišokti aikštėje?

Iš 14 susitikimų lapkričio mėnesį Šešių Nacijų (Anglija, Škotija, Velsas, Italija, Prancūzija, Airija) komandos sugebėjo pasiekti tris pergales prieš Regbio Čempionato dalyves (Naujoji Zelandija, Australija, PAR, Argentina). Tiesa, neseniai prie turnyro prisijungusi Argentina toli gražu neprilygsta kitoms varžovėms iš Regbio Čempionato. Taigi, vieninteliu netikėtumu tapo Anglijos pergalė 20:13 prieš australus mėnesio pradžioje.

Velsas yra laikoma viena iš fiziškai stipriausių ekipų pasaulyje, bet abejotini taktiniai sprendimai jiems neleido nustebinti zelandiečių, australų ar Pietų afrikiečių. Praėjusį sezoną apgynę prestižiškiausio Europos turnyro Šešių Nacijų titulą, velsiečiai sėkmę pakartoti tikisi ir trečiąsyk, tačiau ar tai padidins šansus 2015 metais grumtis dėl pasaulio čempionų titulo?

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *