Regbis.lt
Dėmesio

Galingas čempionų startas

baltrex foto

Lietuvos regbio federacijos (LRF) „Viči“ taurės turnyrą sėkmingai pradėjo nugalėtojo titulą ginantis Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“ klubas. Jis sekmadienį net 93:19 (45:19) nugalėjo „Šiaulių-PRC“ ekipą.

Jaunieji „Šiaulių-PRC“ regbininkai rungtynių pradžioje rimtai kibo į atlapus varžybų favoritams. 16-ąją min. rezultatas buvo lygus 12:12, o 30-ąją min. „Baltrex-Šiaulių“ pranašumas siekė tik 5 taškus (24:19). Vis dėlto, įsižaidę „Baltrex-Šiaulių“ regbininkai vėliau dominavo aikštėje ir privertė varžovus nuleisti rankas anksčiau laiko.

Nugalėtojams 32 taškus pelnė Armandas Kalinauskas, 21 – Ignas Jankaitis, 15 – Dovydas Taujanskas, 10 – Martynas Lianzbergas, po 5 – Mindaugas Grigas, Edmundas Ščaviskas ir Gediminas Švoba.

Pralaimėjusiems 9 taškus pelnė Kęstutis Karbauskas, po 5 – Donatas Trumpickas ir Lukas Dzelvė.

„Pradžia buvo sunkoka. Varžovų jaunuoliai kovėsi kaip lygūs su lygiais, nes jiems pavykdavo perimti kamuolį ir kontratakuoti. Mes darėme daug broko – tiek techninio, tiek taktinio. Po to žaidimas ėjosi vis geryn ir „Šiauliams-PRC“ beliko iškelti rankas. Nepaisant tokios pergalės, turime dar rezervo. Keli žaidėjai turi smulkias traumas, kai kuriuos išbandėme kitose pozicijose. Turime dabar dvi savaites iki pagrindinių rungtynių, tai derinsime taktiką ir tikimės apginti taurę“, – pasakojo „Baltrex-Šiaulių“ treneris Edmundas Ščavinskas.

Jau po dviejų savaičių LRF „Viči“ taurės turnyre „Baltrex-Šiauliai“ susitiks su pagrindiniu savo priešininku – Šiaulių „Vairo-Kalvio“ klubu.

„Vairas-Kalvis“ taip pat pirmajame ture nepaliko vilčių savo varžovams. Namuose šiauliečiai 63:0 (36:0) nepasigailėjo Kauno „Žalgirio“ ekipos.

„Rungtynes vertinu pozityviai. Buvo karštas oras, o tai parodo mūsų fizinę ištvermę. Įdėjome daug darbo ir tikrai jautėsi disciplina komandoje. Yra šiokių tokių niuansų, kuriuos tobulinsime, bet žaidimas buvo geras“, – teigė „Vairo-Kalvio“ žaidėjas Andrius Martinskas.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=_JhHsIw6Yts

„Pasiruošimas sezonui buvo vykęs. Įvykdėme visą planą. Esu patenkintas komandos pasirodymu pirmose rungtynėse. Techniniu atžvilgiu žaidėme ne per geriausiai, bet visi žaidėjai gerai įsijungė į rungtynes, žaidė noriai. Laikėmės žaidimo plano ir rezultatas pats kalba už save“, – pridūrė žaidžiantysis „Vairo-Kalvio“ treneris Gediminas Marcišauskas.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=zT2tfk9qIn8

Pietų diviziono rungtynėse Vilniuje sekmadienį įvyko tikras trileris tarp sostinės „VRA-Tomostos“ ir Kauno „Tauro-Brum Brum“ ekipų.

Šiame mače ne kartą keitėsi pirmaujanti komanda, o pergalę po rezultatyvios Tomo Kurilos atakos 78-ąją minutę iškovojo „Tauras-Brum Brum“ 31:29 (14:17).

Kauniečiams T. Kurila iš viso pelnė 9 taškus. Po 5 pridėjo Jurgis Urbonas, Lukas Buslevičius, Raimundas Krušinskas, Artūras Balsys, 2 – Aivaras Augustavičius.

„VRA-Tomosta“ komandoje 10 taškų surinko Povilas Čabaniukas, 9 – Eimantas Badaška, po 5 – Aurimas Streckis ir Albertas Paškevičius.

„Rungtynės buvo sunkios. Žaidėme taškas į tašką visą rungtynių laiką. Mūsų ekipos žaidimas buvo labai banguotas, nes ekipoje rungtyniauja žaidėjai iš skirtingų miestų. Tas jautėsi, bet visgi mums pavyko išplėšti pergalę. Paskutinė ataka vyko priešininkų 22 metrų zonoje. Po grumtynių turėjome kamuolį, pribėgau prie grumtynių žaidėjo ir darėme vadinamąjį „kryžių“. Išdraskėme varžovų gynybą ir atlikome lemiamą žeminimą. Pasibaigus rungtynių laikui, atsidusau ir su geriausiomis emocijomis galėjome švęsti pergalę“, – įspūdžiais dalinosi T. Kurila.

Šeštadienį vykusiame susitikime „Klaipėdos kovo“ regbininkai išvykoj 42:3 (25:3) įveikė Panevėžio „Klevo-PRS“ komandą.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *