Regbis.lt
Dėmesio

„Geležinio vilko“ pergalė ir kovingos lygiosios Vilniuje

Savaitgalį startavo Lietuvos regbio čempionatas, kuriame šiemet varžosi penkios komandos.

Vilniaus „Geležinio vilko“ komanda išvykoje 32:16 (20:5) nugalėjo Panevėžio „Klevo-PRS“ ekipą.

Vilniaus ekipai 12 taškų pelnė Ervidas Bakutis, 10 – Tadas Kiseliauskas, po 5 – Laurynas Butkus ir Kristianas Jakuba. Panevėžio komandoje 6 taškus surinko Dalius Tvaska, po 5 – Jonas Dukas (?) ir Matas Žaldokas.

Kitose rungtynėse vyko intriguojanti kova tarp vienų iš turnyro favoričių. Nugalėtojo titulą ginantis Vilniaus „VRA-Tomostos“ klubas namuose sužaidė lygiosiomis 8:8 (3:0) su Šiaulių „Šiaulių“ ekipa.

Vilniečiai pirmajame kėlinyje pirmavo 3:0 po Eimanto Badaškos tikslaus baudos smūgio, bet antrojo kėlinio pradžioje „Šiaulių“ žaidėjas Lukas Mitrijevas atliko žeminimą, o po kelių minučių baudos smūgį tiksliai spyrė Dominykas Matuzevičius ir Šiaulių ekipa pirmavo 8:3. Vis dėlto 70-ąją min. rezultatą sugebėjo išlyginti Povilas Čabaniukas.

Kitos rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį. RK „Skorpionas-Tauras“ Šiaulių Zoknių stadione 16 val. žais su „VRA-Tomostos“ regbininkais.