Regbis.lt
Dėmesio

Gerumo akcija „Dalinkimės gerumu!“

Rudeniui keliaujant į pabaigą, pradedame užuosti žiemą – ramybės, jaukumo ir susikaupimo laiką. Kartu su Adventu prasideda ir atgailos, apsivalymo, pasiruošimo laikotarpis, laukiant Kristaus atėjimo pasaulio šventės – Kalėdų.

Vilniaus regbio akademija primena, kad gruodžio 10 dieną, 18 valandą, „Crowne Plaza“ viešbutyje (M. K. Čiurlionio gatvė 84), vyks kasmetinė Kalėdinė gerumo akcija „Dalinkimės gerumu!“. Nepaprastai laukiame norinčių prisidėti prie šios nepamirštamos ir tik geras emocijas ilgam laikui paliekančios šventės, kur vyks stebuklai primenantys pačias gražiausias pasaulio pasakas. Nebūkime abejingi ir artėjančią šaltą žiemą sušildykime savo gerumu!

Vilniaus regbio akademija – tarsi antrieji namai vaikams, kurie jaučiasi pamesti ir sumišę šiame pasaulyje, nežino savo tikrojo kelio laimės link, o ypatingai šiuo, artėjančiu jaukumo laikotarpiu, kai reikalingiausi dalykai yra šiluma ir meilė. Todėl Vilniaus regbio akademija gruodžio 10-ąją „Crown Plaza“ viešbutyje organizuoja kasmetinę „Gerumo akciją“ vaikams – mergaitėms ir berniukams, atkakliai žaidžiantiems regbį ir trokštantiems užplūstančias, kartais liūdnas, mintis iškrauti regbio aikštelėje.

Pasinėrę į šventinius stebuklus ir laukdami Kalėdų senelio, nelikime abejingi ir prisidėkime prie to! Skatiname prisidėti prie Kalėdų senio pagalbininkų ir padėti išpildyti vaikų svajones! Norintys pasidalyti savo šiluma, prašome kreiptis į Kalėdų senelį šiuo elektroniniu adresu:

vidmantas-gv-rugby@post.skynet.lt

Daugiau informacijos norintiems paremti finansiškai:
Viešoji įstaiga Vilniaus regbio akademija
Akademijos kodas: 302462364
A/S LT947300010119985521
AB Swedbank

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *