Regbis.lt
Dėmesio

Į finalą atvedė gera gynyba

Lietuvos jaunių (iki 18 metų) regbio rinktinė priartėjo prie svarbiausio savo tikslo – patekimo į Europos čempionato A divizioną.

Pusfinalio rungtynėse su Šveicarija nei viena komanda taip ir neatliko nei vieno žeminimo. Lietuviai žaidė aktyviau ir agresyviau, todėl turėjo daugiau progų pasižymėti standartinėse situacijose. PAR sportuojantis Alanas Alasauskis įrodė savo meistriškumą ir tris kartus tiksliai realizavo baudos smūgius. Jie padėjo mūsiškiams pasiekti pergalę 9:0 (6:0).

„Rezultatu esu patenkintas, todėl rungtynes vertinu gerai. Ypač gera buvo mūsų komandos gynyba. Pirmasis kėlinys buvo kiek geresnis, nes antrajame kėlinyje pradėjome nebesilaikyti žaidimo plano puolime. Pirmoje susitikimo pusėje nepavyko pelnyti taškų, nes darėme nemažai klaidų. Tos klaidos neleido pasinaudoti turima iniciatyva“, – pasakojo Lietuvos jaunių regbio rinktinės treneris Donatas Šernas.

Ketvirtfinalyje Lietuvos rinktinė 22:17 nugalėjo Liuksemburgo bendraamžius. Dėl pergalės Europos čempionato B divizione ir patekimo į aukštesnę grupę lietuviai šeštadienį kovos su Ukrainos regbininkais.

Ukrainiečiai ketvirtfinalyje 28:3 nugalėjo serbus, o pusfinalyje 19:17 įveikė Čekijos ekipą, nepaisant to, kad po pirmojo kėlinio atsiliko 0:17.

„Laukia nelengvas išbandymas, bet visi labai norime laimėti. Ukrainos komanda yra stipri, todėl stengsimės išanalizuoti varžovų žaidimą ir finale atiduoti visas jėgas“, – pridūrė Lietuvos rinktinės vadovas Paulius Zubavičius.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *