Regbis.lt
Dėmesio

Jaunimo rinktinė gynybą stiprina Ukrainoje

Europos čempionatui besirengianti Lietuvos septynetų regbio jaunimo rinktinė šiuo metu stovyklauja Ukrainos pajūryje. Likus mažiau nei dviem savaitėms iki aukščiausio lygio regbio varžybų Panevėžyje, Sigito Kukulskio treniruojami vaikinai Odesoje stiprina savo gynybos sugebėjimus.

„Kontrolinės rungtynės parodė, kad mūsų vaikinams labiau patinka pulti, o ne gintis. Dėl to ir akcentuojame gynybą. Sąlygos čia puikios. Šią savaitę dar laukia serija draugiškų mačų su Ukrainos bendraamžiais, kurie atvyks ir į Lietuvą”, – sakė S.Kukulskis.

Vaikinai, kurie gegužės 5—6 dienomis Panevėžio Aukštaitijos stadione kausis su pajėgiausiomis Europos rinktinėmis, Ukrainoje treniruojasi ir prie jūros, ir stadione. Šią savaitę iki penktadienio rytais jis treniruosis, vakarais žais su ukrainiečiais.

Europos septynetų regbio (olimpinė sporto šaka) U18 čempionatas vyks dvi dienas. Jame dalyvaus 16 ekipų, tarp kurių – ir Lietuva. Lietuviai žais C grupėje su Didžiosios Britanijos, Belgijos ir Gruzijos rinktinėmis.

Lietuvos rinktinės pagrindą sudaro jaunieji Šiaulių regbio žaidėjai, taip pat sportininkai iš Panevėžio ir Klaipėdos. Visi jie jau žaidžia Lietuvos vyrų čempionate. Per dvi dienas Lietuvos rinktinė sužais šešis mačus, kurių vienas trunka apie 17 minučių. Visos rungtynės bus transliuojamos tiesiogiai internetu.

241 Comments

  1. Troy Koubek

    2019 05 22 at 16:21

    Hello my family member! I want to say that this article is amazing, nice written and come with almost all significant infos. I would like to peer extra posts like this.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *