Regbis.lt
Dėmesio

Jaunių rinktinė į Prancūziją išskrido kovoti dėl pirmos vietos

Lietuvos jaunių (iki 18 metų) regbio rinktinė penktadienį išskrido į Prancūziją, kur jau šeštadienį pradės kovą Europos čempionato „Conference 1“ diviziono turnyre.

Pirmąsias rungtynes šeštadienį lietuviai žais su Andoros komanda. Vėliau lauks akistatos su Danijos ir Latvijos regbininkais. Šio turnyro nugalėtojai iškovos teisę žaisti pereinamąsias rungtynes dėl patekimo į aukštesnį divizioną.

„Turėjome šešis pasirengimo etapus ir esame gerai pasirengę. Vienintelė problema, kad pora žaidėjų pasiruošimo etape iškrito dėl traumų. Žinoma, prieš čempionatą yra šioks toks jaudulys, bet kaip visada sieksime tik pirmosios vietos“, – oro uoste sakė Lietuvos rinktinės kapitonas Matas Miežys.

Lietuvos regbininkai varžybų vietą pasieks tik vėlyvą naktį. Nors beveik pusę Lietuvos komandos sudarys metais jaunesni žaidėjai, vienas talentingiausių savo kartos atstovų M. Miežys mano, kad greitis ir kovingumas gali padovanoti pergales.

„Sunku pasakyti mūsų pajėgumą, nes nežinome, kaip atrodys mūsų varžovai. Tik latviai, kaip įprasta, turi stiprius grumtynių žaidėjus. Mūsų grumtynės gal ir nėra didelės, bet mes esame labai greiti ir turime gerą gynybą. Pažadame atiduoti visas jėgas ir kovoti dėl pirmosios vietos“, – pabrėžė M. Miežys.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *