Regbis.lt
Dėmesio

Jaunučių B, vaikų, vaikučių III turas

IMG_0268

Birželio 3 dieną vyko Lietuvos jaunučių B, vaikų ir vaikučių regbio čempionato III turas.

Jaunučiai B

Jaunučių B turnyre dalyvavo 7 komandos iš Šiaulių, Klaipėdos, Vilniaus, Kauno ir Jurbarko.

Čempione vėl tapo Šiaulių „SM Klevo-Gilvyčių“ komanda. Ji pusfinalyje 30:5 nugalėjo Vilniaus „SM Tauro-VRA“ klubą, o finale 20:5 pranoko Kauno „SM Tauro-Ąžuolo“ ekipą. Mažajame finale „SM Tauras-VRA“ 15:10 įveikė „Vairo-Citmos“ regbininkus.

III turo turnyro lentelė ir geriausi žaidėjai:

1. Šiaulių „SM Klevas-Gilvyčiai“ (Jonas Veikutis)
  2. Kauno „SM Tauras-Ąžuolas“ (Justas Karianiauskas)
  3. Vilniaus „SM Tauras-VRA“ (Joris Keršanskas)
  4. Šiaulių „Vairas-Citma“ (Arnas Tichonovas)
  5. Vilniaus „SM Tauras-Geležinis vilkas“ (Ignas Veraminas)
  6. „Klaipėdos kovas“ (Domas Jurkšas)
  7. Jurbarko KKSC (Pijus Karlikauskas).

Visi rezultatai: Jaunuč B III turas REZULTATAI

Vaikų čempionatas

Vaikų varžybose dalyvavo 12 komandų iš Vilniaus, Šiaulių, Kauno, Klaipėdos, Jurbarko ir Šilutės.

Etape triumfavo Šiaulių „Vairas“. Jis finale 10:5 nugalėjo Šiaulių „SM Klevo-Baltrex“ ekipą. Mače dėl trečiosios vietos Vilniaus „SM Tauras-Geležinis vilkas-1“ 15:0 įveikė „Klaipėdos kovo“ atstovus.

Etapo rikiuotė ir geriausi žaidėjai:

1. Šiaulių „Vairas“ (Matas Jocas)
  2. Šiaulių „SM Klevas-Baltrex“ (Benas Perepečkinas)
  3. Vilniaus „SM Tauras-Geležinis vilkas-1“ (Augustas Jucevičius)
  4. „Klaipėdos kovas“ (Kajus Dobrovolskis)
  5. Vilniaus „SM Tauras-VRA-1“ (Matas Dubrovnikas)
  6. Kauno „SM Tauras-Ąžuolas“ (Vakaris Žilinskas)
  7. Šiaulių „SM Klevas-Gegužiai“ (Nidas Eidukaitis)
  8. Vilniaus „SM Tauras-VRA-2“ (Kajus Šurikovas)
  9. Vilniaus „SM Tauras-Geležinis vilkas-2“ (Džiugas ir Ugnius Šarlauskai)
  10. Šilutės regbis (Augustinas Goberis)
  11. Jurbarko „KKSC-Lūšis“ (Karolis Petrauskas)
  12. Kauno „SM Tauras-Ąžuolas-2“ (Jonas Visockas).

Visi rezultatai: Vaikų III turas REZULTATAI

Vaikučiai

Pačių jauniausių – vaikučių – varžybose dalyvavo 12 komandų. Čia dėl vietų nėra kovojama.

Geriausiais žaidėjais išrinkti Gabrielius Andrijauskas („Klevas-Baltrex-1“), Ignas Zeringis („Klevas-Baltrex-2“), Matas Pečkauskas („SM Tauras-Ąžuolas“), Denas Mikalauskas („SM Klevas-2“), Erikas Gorbunovas („SM Tauras-Geležinis vilkas-2“), Eimantas Butkus („SM Tauras-Geležinis vilkas-2“), Ugnius Jucys („Klaipėdos kovas“), Denas Kukulskis („S. Kukulskio regbio mokykla“), Julija Jevtušenkaitė („Vairas“), Oskaras Gedminas („Klevas-Rėkyvos progimnazija“), Rodenas Gagėla („SM Klevas“), Matas Masiulis („Aukštelkės mok. daugiafunkcis centras“).

Rezultatai: Vaikučių III turas rezultatai