20180917_234409

Rugsėjo 16 dieną Vilniuje vyko Lietuvos jaunučių B, vaikų ir vaikučių regbio festivalio V turas.

Jaunučiai B

Jaunučių B turnyre varžėsi 6 komandos iš Šiaulių, Vilniaus, Kauno ir Jurbarko.

Nugalėtoja tapo šiame sezone dominuojanti Šiaulių „SM Klevo-Gilvyčių“ komanda. Ji pusfinalyje 15:5 nugalėjo įveikė Kauno „SM Tauro-Ąžuolo“ ekipą, o finale 30:0 pranoko Vilniaus „SM Tauro-VRA“ regbininkus. Mažajame finale Vilniaus „SM Tauras-Geležinis vilkas“ 15:5 nugalėjo Kauno ekipą.

V turo turnyro lentelė ir geriausi žaidėjai:

1. Šiaulių „SM Klevas-Gilvyčiai“ (Edvinas Petrauskas, Aldas Nainys)
  2. Vilniaus „SM Tauras-VRA“ (Ernestas Kaziukevič, Joris Keršauskas)
  3. Vilniaus „SM Tauras-Geležinis vilkas“ (Daniel Sulima, Einartas Jankauskas)
  4. Kauno „SM Tauras-Ąžuolas“ (Ernestas Mačiulis)
  5. Šiaulių „Vairas-Citma“ (Ervinas Gyžas)
  6. Jurbarko „KKSC-Lūšis“ (Ovidijus Petrauskas)

Visi rezultatai: Jaunuč B V turas rezultatai

Vaikų čempionatas

Vaikų varžybose dalyvavo 11 komandų iš Vilniaus, Šiaulių, Kauno, Klaipėdos ir Jurbarko.

Dar vieną etapą laimėjo jaunieji Šiaulių „SM Klevo-Baltrex“ regbininkai. Jie finale 25:0 nugalėjo Šiaulių „Vairą-Kalvį“. Rungtynėse dėl trečiosios vietos Vilniaus „SM Tauras-Geležinis vilkas-1“ 15:5 įveikė Kauno „SM Taurą-Ąžuolą-1“.

Etapo rikiuotė ir geriausi žaidėjai:

1. Šiaulių „SM Klevas-Baltrex“ (Domantas Lukšas)
    2. Šiaulių „Vairas-Kalvis“ (Aromas Marmazinskis)
    3. Vilniaus „SM Tauras-Geležinis vilkas-1“ (Alanas Aleksian)
    4. Kauno „SM Tauras-Ąžuolas“ (Aistis Mickevičius)
    5. Vilniaus „SM Tauras-VRA“ (Daigaras Kasparovič)
    6. „Klaipėdos kovas-1“ (Lukas Selmistraitis)
    7. Vilniaus „SM Tauras-Geležinis vilkas-2“ (Deividas Kanopickas)
    8. Jurbarko „KKSC-Lūšis“ (Karolis Petrauskas)
    9. Šiaulių „SM Klevas-Gegužiai“ (Vytenis Jonutis)
    10. „Klaipėdos kovas-2“ (Giedrius Sadauskas)
    11. Kauno „SM Tauras-Ąžuolas-2“ (Svajūnė Danilevičiūtė).

Visi rezultatai: Vaikų V turas rezultatai

Vaikučiai

Pačių jauniausių – vaikučių – varžybose dalyvavo 15 komandų. Čia dėl vietų nėra kovojama.

Geriausiais žaidėjais išrinkti Matas Rovas (Šiaulių „Klevas-Baltrex“), Kristupas Pleškinas (Kauno „SM Tauras-Ąžuolas-1“), Navid Akbari (Šiaulių „SM Klevas-Šiauliai-1“), Kajus (Šiaulių „SM Klevas-Šiauliai-2“), Oskaras Kanapickas (Vilniaus „SM Tauras-Geležinis vilkas-1“), Simas Znamerovskis (Vilniaus „SM Tauras-Geležinis vilkas-2“), Aronas Stonkus („Klaipėdos kovas“), Denas Kukulskis (S. Kukulskio regbio mokykla), Mykolas Jevtušenka (Šiaulių „Vairas“), Faustas Ramutis (Šiaulių „Klevas-Rėkyvos progimnazija“), Matas Pečkauskas (Kauno „SM Tauras-Ąžuolas-2“), Goda Dirsytė (Panevėžio „Klevas“), Adrijus Žepnickas (Vilniaus „SM Tauras-VRA“), Deividas (Šiaulių „Vairas-Gegužiai“), Nojus Čekavičius (Aukštelkės „Mok.-daugiafunkcis centras-Vairas“).

Rezultatai: Vaikučių V turas rezultatai