Regbis.lt
Dėmesio

K. Navicką palaikė sirgaliai iš Lietuvos

Vieno geriausių Lietuvos regbininkų Karolio Navicko atstovaujamas „Pays d’Aix“ klubas peržengė pirmąjį barjerą trečios pagal pajėgumą Prancūzijos lygos (Fed 1) atkrintamosiose varžybose.

Atsakomosiose aštuntfinalio rungtynėse lietuvio komanda sekmadienį namuose 26:12 nugalėjo „Montlucon“ regbininkus. Pirmąjį susitikimą išvykoje taip pat laimėjo „Pays d’Aix“ 19:17.

„Jautėme šiokį tokį spaudimą, nes tai yra atkrintamosiose varžybos ir kiekvienos rungtynės yra svarbios. Turime tikslą iškopti į aukštesnę lygą, todėl treneriai daug iš mūsų reikalauja“, – teigė K. Navickas.

Dėl svarbių kovų Prancūzijoje K. Navickas negalėjo padėti Lietuvos rinktinei Europos Tautų taurės 2B diviziono rungtynėse Vilniuje su Latvijos komanda. Nepaisant to, gausiai susirinkusių aistruolių palaikomi lietuviai iškovojo įtikinamą pergalę prieš kaimynus 46:11. Kalbėdamas apie paskutines savo rungtynes K. Navickas džiaugėsi, kad jį Prancūzijoje palaikė iš Lietuvos atvykusi šeima ir sirgaliai.

„Buvo smagu žaisti, nes manęs palaikyti buvo atvykusi šeima ir draugai. Turėjome 16-ą žaidėją, nes stadionas buvo pilnas. Tokiose rungtynės tai daug ką duoda“, – aiškino K. Navickas, pridūręs, kad savo žaidimą vertina geriau nei pirmajame susitikime.

Ketvirtfinalyje „Pays d’Aix“ regbininkai žais su „Aubenas“ komanda. Pirmosios rungtynės bus žaidžiamos gegužės 10 dieną.

„Mums trūko net trijų pagrindinės sudėties žaidėjų, kurie ketvirtfinalyje jau turėtų padėti komandai. Žinoma, laukia sunkios rungtynės, bet analizuosime varžovus ir ruošimės, – pasakojo Lietuvos regbininkas. – „Aubenas“ komanda pasižymi tikriausiai geriausiomis grumtynėmis čempionate. Bus tikras iššūkis, bet manau, kad mes susitvarkysime. Labai norime patekti į aukštesnę lygą.“

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *