Regbis.lt
Dėmesio

K. Navickas artėja prie aukštesnės lygos


JDM Aubenas (retour) by LEPARCTV

Vieno geriausių Lietuvos regbininkų Karolio Navicko atstovaujamas „Pays d’Aix“ klubas pateko į trečios pagal pajėgumą Prancūzijos lygos (Fed 1) pusfinalį ir atsidūrė per žingsnį nuo aukštesnio diviziono.

„Pays d’Aix“ regbininkai pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes išvykoje 17:19 pralaimėjo „Aubenas“ ekipai, bet savo aikštelėje atsirevanšavo varžovams didesniu skirtumu – 31:24.

„Pergalę lėmė tai, kad visa komanda labai norėjo ją pasiekti, atidavė visas jėgas ir kovėsi iki paskutinio švilpuko. Atsakomosios rungtynės buvo labai sunkios, buvo fiksuojama daug pražangų, nors pusė jų neturėjo būti. Jautėsi švilpimas į vieną pusę, bet Prancūzijoje tai dažnas reiškinys. Namie žaisdami jautėme didelį sirgalių palaikymą. Kaip visada malonu, kad mane palaikė ir šeima“, – pasakojo K. Navickas.

Lietuvos regbininkas pripažino, kad išvykoje ir namuose komanda žaidė skirtingai, o pats savo žaidimu yra patenkintas.

„Antrosios rungtynės nuo pirmųjų skyrėsi tuo, kad išvykoje daugiau laiko gynėmės. Žaisdami savo aikštelėje, beveik visą laiką kontroliavome kamuolį, tačiau priešininkų komanda turi geriausius grumtynių žaidėjus šiame čempionate, todėl buvo nelengva. Kova atėmė daug jėgų. Savo žaidimą vertinu teigiamai. Žinoma, yra kur tobulėti, bet nesijaučiu padaręs komandai kažką blogo“, – mintimis dalinosi K. Navickas.

Pusfinalyje „Pays d’Aix“ ekipa žais su „Chambery“ klubu. Šios poros laimėtojas ne tik pateks į finalą, bet ir iškovos kelialapį į antrąją Prancūzijos lygą – „Pro D2“.

„Varžovas bus ganėtinai stiprus. „Chambery“ yra universali komanda. Stiprūs tiek grumtynių, tiek trijų ketvirčių žaidėjai. Bus tikrai įdomi kova. Pirmąsias rungtynes žaisime išvykoje, o antrąsias – namie. Tai, manau, gali lemti laimėtoją, nes komandos yra panašaus pajėgumo“, – pabrėžė Lietuvos regbio žaidėjas.

2 Comments

  1. Roll

    2015 05 22 at 04:40

    Dziugu kad musiskiai prasimusa kazkur, kad ir 3 Prancuzijos lyga. O siaip keista kad niekas nekomentuoja, bijo savo emailo parody? :)

  2. Dominykas

    2015 06 02 at 07:25

    Emailai ir nėra rodomi. Matyt dar trūksta besidominčių :)

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *