Regbis.lt
Dėmesio

K. Navickas vedė savo komandą į pergalę Prancūzijoje

navickas

Puikią pergalę antroje pagal pajėgumą Prancūzijos regbio lygoje (Pro D2) iškovojo lietuvio Karolio Navicko atstovaujamas „Provence Rugby“ klubas. Lietuvio ekipa namuose po atkaklios kovos 19:15 nugalėjo „Albi“ komandą.

K. Navickas žaidė visas rungtynes ir buvo pripažintas geriausiu rungtynių žaidėju. Kaip skelbia Prancūzijos interneto portalai, K. Navickas buvo nesulaikomas puolime, savo agresyviais reidais varęs varžovus į neviltį.

„Turėjome būtinai laimėti, norėdami išlikti „Pro D2″ lygoje. Pradžioje padarėme dvi klaidas gynyboje ir varžovai pelnė du lengvus žeminimus, bet vėliau susikaupėme ir pasiekėme dramatišką pergalę. Dar liko 7 rungtynes ir turime pasiekti bent 4 pergales. Malonu, kad buvau pripažintas geriausiu rungtynių žaidėju, nes visą sezoną sunkiai dirbau ir pagaliau tai atsipirko. Dabar reikia pamiršti, kas buvo, ir stengtis kitose rungtynėse sužaisti dar geriau“, – įspūdžiais pasidalino K. Navickas.

31 tašką surinkusi „Provence Rugby“ ekipa turnyro lentelėje užima 16-ąją vietą.

Antroje pagal pajėgumą Velso lygoje (Swalec Championship) „RGC 1404“ klubas, kuriam atstovauja lietuvis Žygimantas Radžius, išvykoje 12:17 pralaimėjo „Tata Steel“ ekipai.

Lietuvos rinktinės kapitonas šiose rungtynėse atliko žeminimą ir pelnė 5 taškus.

„Visas rungtynes lietus pylė kaip iš kibiro. Varžovams tai buvo palanku, nes jų žaidėjai buvo sunkesni, o mūsų – labiau techniški“, – teigė Ž. Radžius.

Su 71 tašku „RGC 1404“ ekipa turnyro lentelėje yra penkta.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *