Regbis.lt
Dėmesio

Klaipėdiečiai Latvijoje – antri

Savaitgalį Liepojoje (Latvija) vykusiame paplūdimio regbio turnyre „Klaipėdos kovo-Baltic Pallets“ komanda užėmė antrąją vietą.

Grupės etape klaipėdiečiai pranoko Liepojos „Vikingi“ (Latvija) klubą ir šiam turnyrui suburtą latvių „Barbarian“ ekipą, bet į priekį praleido Rygos „Miesnieki“ (Latvija) regbininkus.

Būtent su „Miesnieki“ komanda nestipriausios sudėties „Klaipėdos kovo-Baltic Pallets“ ekipa susitiko turnyro finale. Pergalę jame 5:2 iškovojo ir nugalėtojų taurę į viršų kėlė Rygos klubo žaidėjai.

„Mums trūko daug traumuotų žaidėjų, kurie atsistatinėja prieš Lietuvos čempionato kovas, todėl sudėtis buvo eksperimentinė. Visi žaidėjai – grumtynių. Tai reiškia, kad neturėjome greitų kraštų ir rėmėmės fizine jėga paremtu žaidimu. Siekėme taškus pelnyti per centro žaidėjus. Finale prieš „Miesnieki“ pavyko gintis tik dalį varžybų. Vėliau tapome lėtesni, pavargome ir varžovai tuo pasinaudojo. Jų greitesni žaidėjai aikštės kraštais pelnė didžiąją dalį taškų“, – apie klaipėdiečių pasirodymą pasakojo komandos atstovas Simas Banys.

Naudingiausiu Klaipėdos ekipos žaidėju pripažintas Karolis Šežikas.