Regbis.lt
Dėmesio

Klaipėdoje – „Šiaulių-PRC“ triumfas

Savaitgalį Klaipėdoje vykusiame tradiciniame regbio turnyre, skirtame Lietuvos Nepriklausomybė atkūrimo dienai paminėti, varžėsi po tris Lietuvos ir Latvijos komandos, o čempione tapo Šiaulių „Šiaulių-PRC“ ekipa.

B grupėje šiauliečiai 26:7 nugalėjo Rygos „Eži“ (Latvija) ekipą, bet netikėtai nesugebėjo įveikti Latvijos jaunių (iki 18 metų) rinktinės. Susitikimas baigėsi lygiosiomis 5:5. Nepaisant to, „Šiauliai-PRC“ grupėje užėmė pirmąją vietą ir pateko į finalą.

Finale šiauliečių varžove buvo Vilniaus VRA komanda. Ji A grupėje 22:10 įveikė „Klaipėdos kovo-Baltic Pallets“ regbininkus ir 55:0 nepasigailėjo Rygos „Livonija“ (Latvija) klubo.

Finale „Šiaulių-PRC“ klubas vilniečius nugalėjo užtikrintai – 24:0.

„Turnyras buvo labai naudingas, kadangi turėjome progą pasižiūrėti, kaip aikštėje atrodo mūsų komandos atsarginiai žaidėjai. Dabar aiškiai matome, kad jiems reikia pasitempti, iki pagrindinės sudėties žaidėjų lygio, kad ateityje prireikus keitimų, jie būtų lygiaverčiai. Tokiuose turnyruose pamatome sritis, kurias reikia tobulinti, klaidas, kurias reikia taisyti. Iki tikro mūsų žaidimo ir tikrojo mūsų pajėgumo – dar tolokai. Tobulinsime savo žaidimą visose srityse – tiek puolime, tiek gynyboje, ypač – jei žaisime „Top“ lygoje. Reikės stipriai pasitempti ir daug treniruotis, ne tik atsarginiams, tačiau ir pagrindiniams žaidėjams. Dar turime porą mėnesių iki sezono pradžios, todėl yra pakankamai laiko, kad įgytume optimalią formą ir pasiruoštume svarbiausioms kovoms“, – pasakojo „Šiaulių-PRC“ treneris Vytautas Kalinauskas.

Šeimininkai „Klaipėdos kovo-Baltic Pallets“ regbininkai liko be apdovanojimų. Mažajame finale jie po pratęsimo 12:17 pralaimėjo „Eži“ ekipai.

Geriausiais turnyro žaidėjais Lietuvos komandose pripažinti Matas Miežis („Šiauliai-PRC“), Albertas Paškevičius (VRA) ir Vilius Stankūnas („Klaipėdos kovas-Baltic Pallets“).

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *