Regbis.lt
Dėmesio

Kova su stipriausiomis Europos komandomis

foto1

Į Europos elitą pakilusi Lietuvos jaunių (iki 18 metų) regbio-7 rinktinė savaitgalį Vokietijoje kausis su stipriausiomis Senojo žemyno ekipomis. Jau grupės etape Lietuvos rinktinei teks kautis su elitinėmis Europos komandomis – Italija, Ispanija ir Anglija.

Šios komandos žais D grupėje. Pirmąsias rungtynes lietuviai žais su ispanais, antrąsias – su italais, trečiąsias – su anglais.

A grupėje rungtyniaus Airija, Vokietija, Liuksemburgas ir Gruzija, B – Prancūzija, Rumunija, Lenkija ir Belgija, C – Portugalija, Izraelis, Velsas ir Rusija. Po dvi pirmąsias vietas grupėse užimsiančios ekipos pateks į ketvirtfinalį, o likusios komandos tęs kovą dėl 9-16 vietų.

Lietuvos rinktinei, kurią treniruoja Sigitas Kukulskis ir Tomas Zibolis, keliamas tikslas įsitvirtinti elitiniame divizione.

Lietuvos komandos pagrindą sudaro Šiaulių sporto gimnazijos (ŠSG) auklėtiniai, o taip pat yra žaidėjai iš Vilniaus regbio akademijos (VRA), Kauno „Žalgirio“, Jonavos „Tauro“ ir „Voortrekker“ (PAR) komandos.

Lietuvos jaunių rinktinės sudėtis: Domantas Stravinskas (VRA), Irmantas Rumbauskas (ŠSG), Deividas Vorašilka (ŠSG), Deividas Peskovas (ŠSG), Liudvikas Karnytis (ŠSG), Robertas Stočkūnas (Jonavos RK „Tauras“), Rokas Stočkūnas (Jonavos RK „Tauras“), Matas Miežis (ŠSG), Žanas Sokolovas (Kauno „Žalgiris“), Povilas Jankauskas (ŠSG), Edvinas Bagarauskas („Voortrekker“, PAR), Santaras Karnytis (ŠSG), Arnas Mikulskis (ŠSG), Rokas Darbutas (ŠSG), Lukas Garunkšnis (ŠSG). Treneriai: Sigitas Kukulskis, Tomas Zibolis (abu – ŠSG). Gydytojas – Almantas Viruišis, komandos vadovas – Paulius Zubavičius (Jonavos RK „Tauras“).

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *