Regbis.lt
Dėmesio

Kvietimas į paplūdimio regbio turnyrą

Gera diena, mielieji vasarotojai! Galit bandyt sau ir toliau meluot, kad sezonas dar toli, kad pasiruošti jam tikrai spėsit, tačiau realybė – žiauri ir negailestinga. Dar pora intensyvaus treniruočių vengimo savaičių ir sezono pradžioje neišvengiamai teks susidurt su situacija, kai jau pirmo kėlinio viduryje svajosit apie poilsio minutę, arba, dar geriau, – atsarginių suolelį. Jau pirmieji regbio žaidėjai, XVa. viduryje gyvenę britų salose, mėgo kartoti, „no taukas or samagonas before rugby sezonas. If you do taukas or samagonas and no training, kaimietis from other village will pagaidins you during rugby game“. Siekdami Jus išvaduoti iš šių, perspektyvoje numatomų, nemalonių situacijų,  kviečiame prisijungti prie paplūdimio regbio turnyro, kuris įvyks rugpjūčio 15 d. 11 val. prie Žaliųjų ežerų netoli Vilniaus.

Sužavėti įspūdingo Lietuvos regbio rinktinės pasirodymo tarptautinėje arenoje, savo jėgas regbio aikštelėje nusprendė išbandyti ir Pabradės bendruomenės nariai. Pirmasis rimtas išbandymas pabaradiškiams – rugpjūčio 15 d. įvyksiantis paplūdimio regbio turnyras. Originalieji kaimiečiai savo varžovus planuoja nustebinti ne tik puikiu žaidimu, bet ir nauja rudens-žiemos regbio aprangos kolekcija.

Sužavėti įspūdingo Lietuvos regbio rinktinės pasirodymo tarptautinėje arenoje, savo jėgas regbio aikštelėje nusprendė išbandyti ir Pabradės bendruomenės nariai. Pirmasis rimtas išbandymas pabradiškiams – rugpjūčio 15 d. įvyksiantis paplūdimio regbio turnyras. Originalieji kaimiečiai savo varžovus planuoja nustebinti ne tik puikiu žaidimu, bet ir nauja rudens-žiemos regbio aprangos kolekcija.

Laiko pasirengimui turite į valias – visą savaitę. Žinant, kad nenugalimoji Lietuvos rinktinė visus savo priešininkus šluoja nuo kelio pasitreniravusi 1-2 dienas, peršasi išvada, jog savaitės terminas lietuviško regbio atstovams yra daugiau nei pakankamas pasiekti geriausiai gyvenimo formai (maždaug tokiai, kokią buvo pasiekęs Krapikas prieš Barselonos olimpines žaidynes). Ši įžanginė treniruočių savaitė ir ne visai rimtas paplūdimio turnyras bus puiki pasirengimo artėjančiam sezonui pradžia.

Visi norintys dalyvauti iki 2009-08-14, 23 val. 59 min. registruokitės el. paštu vidmantas.valys@gmail.com. Žaisime 5 prieš 5. Galite registruotis po vieną, arba pilnomis komandomis. Dėl nuvažiavimo tvarkos ir nuorodų būsite informuoti el.paštu. Nugalėtojų laukia prizai, likusių dalyvių – alus ir gera nuotaika.
Perfrazuojant Paulių Korsaką, „nei tauko Jums, nei samagono“. Iki!

9 Comments

 1. D

  2009 08 07 at 17:51

  „no taukas or samagonas before rugby sezonas. If you do taukas or samagonas and no training, kaimietis from other village will pagaidins you during rugby game“

  Blemba kaip lūžau :DD

  Šiaip jeigu bus, kaip nusigauti, gal ir reiks atlėkti.

 2. Paulius

  2009 08 08 at 16:10

  dalyvausim! GV

 3. Regimantas

  2009 08 08 at 19:16

  „no taukas or samagonas before rugby sezonas. If you do taukas or samagonas and no training, kaimietis from other village will pagaidins you during rugby game“

  SITAS GERAS!!!!!!
  Butinai tik svarbu kad butu geras oras!

 4. Dalyvausiu

  2009 08 08 at 20:04

  Dzin tas oras, ne ant zoles juk zaisim, neissipurvinsim:) o ant slapio smelio dar geriau, geriau atsispirt galima:) bet manau viskas bus gerai su tuo oru. Galetu ir is kitu miestu chebra pasiorganizuot, idomiau butu

 5. ZeltOn

  2009 08 08 at 22:28

  Ketvirtas is kaires sedintis labai panasus i Burski :)

 6. Ignas

  2009 08 10 at 08:50

  „Ketvirtas is kaires sedintis labai panasus i Burski :)“
  Pataisymas. Panasus i Burski, pora menesiu valgiusi tik po 1 obuoli i diena
  O virsutinej eilej vidurinis – Vitkis Kalinauskų

 7. bernardas

  2009 08 10 at 22:06

  Kas cia nusigauti sedai y 36 autobusa nuo zalgirio.st ir riedi sumokejas 2.50 :DDDD

 8. donatas

  2009 08 12 at 05:12

  Sveiki, Klaipedos „Kursiai“ tikrai atvaziuos, laukit ;)

 9. Saulius V

  2009 08 14 at 13:34

  Gaila – deja nesigauna – tikrai sudalyvauciau ((( Sekmes GV )))

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *