Regbis.lt
Dėmesio

Laukia kova dėl 7 vietos

Lietuvos regbio-7 rinktinė Eksteryje (Anglija) vykstančiame Europos „Grand Prix“ čempionato trečiajame etape susidūrė su dar vienu tikru išbandymu. Neprisitaikę prie šlapios aikštės mūsiškiai rungtynėse dėl 5-8 vietų 5:26 (0:19) pralaimėjo Rusijos komandai.

Rusijos komanda, kuri šiemet pirmajame „Grand Prix“ etape Maskvoje užėmė antrąją vietą, pasinaudojo lietuvių klaidomis ir po pirmojo kėlinio įgijo solidų pranašumą.

Antrajame kėlinyje lietuviai surengė vieną rezultatyvią ataką, o penkis paguodos taškus pelnė Donatas Vilimavičius.

„Nuovargis, žaidimo plano nesilaikymas buvo bene pagrindinės priežastys neleidusios mūsų šalies regbininkams pirmą kartą Europos čempionatų istorijoje įveikti rusų“, – sakė rungtynes stebėjęs Lietuvos regbio federacijos prezidentas Rytis Davidovičius.

19 val. 24 min. Lietuvos rinktinė žais su Gruzijos komanda. Šis mačas turės didelę reikšmę, nes abi ekipos kovoja dėl devintosios vietos bendroje „Grand Prix“ varžybų įskaitoje.

Jau tapo aišku, kad paskutinę vietą šiemet užėmė ir su „Grand Prix“ divizionu turės atsisveikinti Rumunijos regbininkai. Tuo tarpu Anglijoje laukia intriguojantis finalas. Dėl trečiojo etapo nugalėtojų vardų kovos nesustabdomai šiemet žaidžiantys prancūzai ir stipriausią sudėtį surinkę šeimininkai anglai.