Regbis.lt
Dėmesio

Lietuva ir toliau VALDO!!!

Lietuviai ir toliau išlieka sėkmingiausia komanda Pasaulyje. Mūsų rinktinės pergalių serijos nesugebėjo nutraukti net visus prieš tai triuškinęs Armėnijos/Prancūzijos „regbio projektas“. Lietuviai, nepaisydami to, kad teko bėgti į aikštelę po visą naktį trukusios kelionės Šiauliai-Ryga-Tbilisis-Jerevanas, nugalėjo savo priešininkus 24-19!!!

Armėnijos komandą vadint šalies rinktine man nesiverčia liežuvis. Paaiškinimas labai paprastas – Armėnijos rinktinę sudaro Prancūzai, gimę, užaugę, gyvenantys, žaidžiantys regbį Prancūzijoje ir turintys armėniškų šaknų. Komandoje, berods, yra pora žaidėjų mokančių armėniškai, bet tik tiek. Dėl šių priežasčių Armėnijos komandos nepripažįsta ir pasaulinė regbio federacija IRB. Armėnijos nėra oficialiame komandų reitinge. Mano galva, prieš šias varžybas visi Europos ir Pasaulio regbio „vadukai“ sėdėjo tyliai suglaudę ausytes ir meldėsi, kad tik nugalėtų Lietuva, nes, kiek žinau, nebuvo sugalvota ir patvirtinta jokia tvarka, kaip būtų elgiamasi su Armėnijos rinktine, jei ji patektų į tolimesnius Pasaulio čempionato atrankos etapus. Bravo lietuviams už pergalę, bravo lietuviams už išgelbėtus regbio vadovų užpakalius.
Nuotrauka iš varžybų Lietuva - Armėnija, vykusių 2006-06-04 Šiauliuose

Nuotrauka iš varžybų Lietuva - Armėnija, vykusių 2006-06-04 Šiauliuose

Grįžtant prie „Armėnijos/Prancūzijos regbio projekto“, verta pabrėžti, kad ši regbio mylėtojų iniciatyva bet kokiu atveju – sveikintina. Armėnprancūzių šutvė buvo, yra ir išliks labai kietas riešutėlis kiekvienam varžovui, o tai tik kels bendrą regbio lygį Europoje. Nesvarbu, kad komandoje tikrus armėnus galima suskaičiuot ant vienos lentpjūvės veterano rankos pirštų, nesvarbu, kad jie nemoka armėniškai ir į savo protėvių žemę grįžta tik sužaisti regbio varžybų, svarbiausia, kad šie regbio entuziastai populiarina mūsų mylimą sporto šaką ir daro tai iš visos širdies.
Taigi galime konstatuoti labai smagų faktą – Lietuva tapo savo atrankos grupės į pasaulio regbio čempionatą nugalėtoja ir toliau kovos dėl teisės 2011 m. aplankyti kivių, avių ir HAKA šalį – Naująją Zelandiją!!!
Artimiausias lietuvių priešininkas – Izraelio rinktinė. Mūsų rinktinė šias rungtynes žais išvykoje, gegužės 23 dieną. Tikėkimės šį kartą Lietuvos regbio federacija nebešposys ir sudarys žaidėjams sąlygas prieš varžybas išsimiegoti viešbutyje, o ne oro uostų laukimo salėse.
Sėkmės , vyrai!
Pilanvetis ir geras G.Marcišausko poilsis prieš varžybas...

Pilanvetis ir geras G.Marcišausko poilsis prieš varžybas...

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *