Regbis.lt
Dėmesio

Lietuvos jaunimas metė iššūkį britams

4_VYS7869

Šeštadienį Panevėžyje prasidėjo regbio fiesta. Pirmą kartą mūsų šalyje yra organizuojamas elitinis Europos jaunimo (iki 18 metų) regbio čempionato diviziono turnyras, kuriame dalyvauja 16 stipriausių ekipų.

Antrus metus iš eilės tarp pajėgiausių Europos komandų rungtyniaujantys lietuviai pirmajame C grupė susitikime bandė priešintis vieniems turnyro favoritų Didžiosios Britanijos regbininkams, bet turėjo pripažinti varžovų pranašumą 12:33 (0:21).

Apmaudžios klaidos pirmajame kėlinyje praktiškai palaidojo mūsiškių viltis kautis dėl pergalės, bet antrajame kėlinyje lietuviai metė rimtą iššūkį varžovams. Lietuvos komandos kapitonas Matas Miežys pelnė pirmuosius penkis lietuvių taškus, o vėliau dar vieną rezultatyvią ataką surengė Justinas Mėlinis.

Dar pabandę surengti lemiamą šturmą mūsiškiai suklydo ir britai įtvirtino pergalę paskutiniais septyniais taškais.

„Paprastai pirmieji mačai būna kaip apšilimas. Mums išpuolė, kad iškart žaidėme su viena stipriausių turnyro komandų – britais. Manau, kad įvykdėme savo užduotį – buvome išsikėlę tikslą tiesiog susitvarkyti su gynyba, nes kai turime kamuolį esame stiprūs. Iš pradžių nesitikėjome tokių greitų atakų. Pirmos minutės labai nuvargino, antrajame kėlinyje atsigavome“, – apie rungtynes kalbėjo Lietuvos rinktinės kapitonas Matas Miežys.

Video: https://youtu.be/8Ma1r–SmSA

Kitose grupės rungtynėse Gruzijos rinktinė 29:12 nugalėjo Belgijos komandą.

Lietuviai Panevėžio Aukštaitijos stadione šeštadienį 15.52 val. žais su gruzinais, 19.10 val. – su belgais. Sekmadienį vyks atkrintamosios kovos. Pirmosios dvi komandos pateks į ketvirtfinalį, o likusios kovos dėl 9-16 pozicijų.

Šiame čempionate varžomasi ir dėl kelialapių į jaunimo olimpines žaidynes Argentinoje.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *