Regbis.lt
Dėmesio

Lietuvos jaunimo regbio-7 čempionato I etapas

Vij-1

Trečiadienį Plungėje vyko pirmasis atvirojo Lietuvos jaunimo regbio-7 čempionato etapas, kuriame varžėsi septynios komandos iš Lietuvos ir Latvijos.

Čempione tapo Šiaulių sporto gimnazijos pirmoji komanda. Ji pusfinalyje 41:0 nugalėjo Vilniaus „SM Tauro-Geležinio vilko“ ekipą, o finale net 71:0 sutriuškino Panevėžio „KKSC/R. Sargūno sporto gimnazijos“ komandą.

Kitame pusfinalyje Panevėžio ekipa 31:12 pranoko Latvijos „Elėja-Transact Pro“ klubą. Trečiąją vietą užėmė latviai, kurie mažajame finale 40:0 nepasigailėjo „SM Tauro-Geležinio vilko“.

Penktąją vietą turnyre užėmė Šiaulių sporto gimnazijos antroji komanda, šeštąją – Šiaulių „Klevas-Baltrex“, septintąją – Plungės „Dorbė“.

Geriausiais žaidėjais išrinkti Ignas Žukas („KKSC-R. Sargūno sporto gimnazija“), Matas Miežys (Šiaulių sporto gimnazija-1), Dominykas Trinka (Šiaulių sporto gimnazija-2), Rafaels Kunutis („Elėja-Transact Pro“), Deimantas Nevadvorskas („Dorbė“), Jokūbas Ercius („SM Tauras-Geležinis vilkas“) ir Arnas Prielaidas („Klevas-Baltrex“).