Regbis.lt
Dėmesio

Lietuvos pašto regbio-7 čempionai – „Baltrex-Šiauliai“

IMG_6219

Savaitgalį Šiauliuose įvyko antrasis ir paskutinis Lietuvos pašto regbio-7 čempionato etapas, kuriame nugalėjo ir šalies čempiono vardą apgynė Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“ klubas.

„Baltrex-Šiauliai“ pusfinalyje 43:7 nugalėjo Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinius, o finale 33:17 įveikė amžinus savo konkurentus Šiaulių „Vairo-Kalvio 1“ atstovus. Trečioji vieta atiteko Kauno „Ąžuolui-FM Taurui“, kuris mažajame finale 26:12 nugalėjo Šiaulių sporto gimnaziją.

„Baltrex-Šiauliai“ laimėjo ir pirmąjį etapą, vykusį Panevėžyje. Tuo tarpu Panevėžyje tik penkti likę „Vairo-Kalvio 1“ regbininkai galutinėje įskaitoje turėjo tenkintis trečiąja pozicija. Tarp Šiaulių grandų šįkart įsiterpė ir sidabro medalius iškovojo „Ąžuolo-FM Tauro“ atstovai.

„Jaučiamės labai gerai. Komanda ir treneriai esame patenkinti žaidimo lygiu. Labai malonu buvo žaisti centriniame Šiaulių stadione. Malonu, kad komanda sugebėjo laimėti be Jono Mikalčiaus ir Dovydo Taujansko. Vadinasi, dar turime rezervo“, – džiaugėsi „Baltrex-Šiaulių“ treneris Edmundas Ščavinskas.

Pasak trenerio, „Baltrex-Šiauliai“, kaip ir praėjusiais metais, didelį dėmesį skyrė geram fiziniam pasiruošimui.

„Žaidėjai atrodė labai solidžiai tiek fiziškai, tiek taktiškai, tiek techniškai. Turėjome 12 vienodo lygio žaidėjų, o keli pajėgūs regbininkai net nepateko į dvyliktuką. Malonu, kad turime sveiką konkurenciją. Komanda pati savo neblogai motyvavo prieš finalą ir prieš kitas rungtynes. Geras žaidimo lygis leidžia visiems jaustis gerai. Taip pat nemažai mūsų žaidėjų yra ragavę rinktinės lygio kovų, dalyvavę Europos klubų turnyre. Esame įgiję nemažai naudingos patirties“, – pasakojo E. Ščavinskas.

„Mes nesužaidėme pačio geriausio turnyro, varžovai buvo geriau pasiruošę ir pelnytai laimėjo. Jeigu būtume parodę daugiau noro ir sveikesnio proto, galėjome laimėti ir mes. Reikia dirbti ir kitais metais bandyti atsikovoti pozicijas. Pirmajame etape buvome penkti, todėl Šiauliuose turėjome būti bent antri, kad galutinėje įskaitoje patektume tarp prizininkų. Bent šį planą įvykdėme“, – kalbėjo „Vairo-Kalvio“ treneris Sigitas Kukulskis.

S. Kukulskio mintys apie turą Šiauliuose ir Lietuvos regbio-7 rinktinę: https://www.youtube.com/watch?v=rac_Gu58kuA

Kitais metais Lietuvos pašto regbio-7 čempionate gali dalyvauti ir pajėgios ekipos iš kaimyninių valstybių.

Galutinė Lietuvos regbio-7 čempionato lentelė:

 1. Šiaulių „Baltrex-Šiauliai“ 28 tšk.
  2. Kauno „Ąžuolas-FM Tauras“ 22
  3. Šiaulių „Vairas-Kalvis 1“ 20
  4. Šiaulių sporto gimnazija 19
  5. Šiaulių „Vairas-Kalvis 2“ 14
  6. Šiaulių „PRC-Šiauliai“ 14
  7. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 9
  8. „Klaipėdos kovas-Baltic Pallets“ 9
  9. Jonavos „Tauras-Viči-Vita“ 5
  10. Vilniaus „VRA-Tomosta“ 4
  11. Panevėžio „Ryšių statyba“ 2.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *