Regbis.lt
Dėmesio

Lietuvos rinktinė išvyksta į Europos čempionatą

rinktine

Lietuvos vyrų regbio rinktinė ketvirtadienį išvyko į Čekiją, kur šį savaitgalį stos į kovą antrajame pagal pajėgumą Europos čempionato „Trophy“ divizione. Pirmojo etapo kovos vyks Ostravos mieste.

Praėjusiais metais vietą tarp elitinių Europos komandų praradusi Lietuvos rinktinė šiais metais suburta iš jaunų bei perspektyvių žaidėjų, tačiau tikimasi, kad ji mes iššūkį visiems varžovams.

A grupėje Lietuvos regbininkai žais su Liuksemburgo, Kipro ir Moldovos komandomis. Į ketvirtfinalį pateks po dvi stipriausias trijų grupių rinktines ir dar dvi geriausios trečiąsias vieta užėmusios komandos.

„Pasiruošimas vyko pagal planą, tik dėl traumų ir kitų priežasčių labai smarkiai sumažėjo konkurencija. Atsisakėme keleto vyresnių žaidėjų paslaugų, norime suteikti šansą jaunimui, kuris per keletą metų galėtų grąžinti bus į elitinį divizioną. Gaila, kad ne visiems žaidėjams atstovavimas rinktinei yra prioritetas. Nacionalinėje komandoje žais tik to norintys ir visą save atiduosiantys regbininkai“, – prieš kelionę į Čekiją kalbėjo Lietuvos rinktinės treneris Sigitas Kukulskis.

S. Kukulskiui talkins treneris iš Pietų Afrikos Respublikos (PAR) Siyabulela Mlalande.

Šeštadienį pirmąsias rungtynes lietuviai žais su Liuksemburgu, antrąsias – su Kipru, trečiąsias – su Moldova. Atkrintamosios varžybos vyks sekmadienį.

Lietuvos rinktinės sudėtis: Domantas Tautkus, Jurgis Urbonas, Dovydas Smolenskas, Tautvydas Krasauskas, Donatas Vilimavičius, Justinas Vasiliauskas, Arnas Urbonas, Donatas Trumpickas, Justinas Šernas, Šarūnas Šimkus, Tomas Alksnys, Deividas Popkovas. Treneriai – Sigitas Kukulskis ir Siyabulela Mlalande. Gydytojas – Almantas Viruišis, vadovas – Paulius Zubavičius.

Antrasis Europos čempionato „Trophy“ diviziono turnyro etapas vyks birželio 17-18 dienomis Bukarešte (Rumunija).

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *