Regbis.lt
Dėmesio

Lietuvos rinktinė Vilniuje sieks revanšo prieš Maltą

Lapkričio 2 dieną, šeštadienį, Vilniuje, Vingio parko regbio stadione, Lietuvos regbio rinktinė Europos čempionato 2A diviziono rungtynėse susitiks su Malta. Čempionate prasidės antrasis 2012-2014 metų ciklas, po kurio paaiškės, kuri rinktinė pakyla į aukštesnį divizioną, o kuri atsidurs žemesniajame.

Lietuvos rinktinė laimėjo paskutines rungtynes Vilniuje prieš trečioje vietoje esančius kroatus. Pavasarį po atkaklios kovos lietuviai 15:14 nugalėjo svečius. Prieš šias rungtynes rinktinę pradėjo treniruoti Linas Naujalis, kuris įvedė nemažai naujovių.

Prieš rungtynes su Malta prie trenerių štabo prisijungė ir gynybos specialistas iš Velso Andrew Barlow. Linas Naujalis su svečiu surengė treniruočių stovyklą Šiauliuose, kur tobulino rinktinės kandidatų techniką. Kitą savaitę į Lietuvą sugrįš užsienyje žaidžiantys komandos lyderiai, kurie prisijungs prie stovyklos ir tęs pasirengimą svarbiai dvikovai su Malta.

Rungtynėms su Malta treneris žaidėjus rinkosi ir specialiame renginyje. Kaune surengtoje regbio „Žvaigždžių dienoje“ varžėsi „Lokiai“ ir „Stumbrai“. Linas Naujalis norėjo pamatyti, kaip vienose rungtynėse atrodo tos pačios pozicijos žaidėjai, kad į rinktinę patektų tik geriausieji.

Dėl vietos komandoje kovoti tikrai nereikia kapitonui Karoliui Navickui. Pirmasis Lietuvos profesionalus žaidėjas šį sezoną su „Krasny Yar“ klubu iškovojo Rusijos čempionų titulą.

Lietuva varžosi trečiajame pagal pajėgumą, 2A divizione, kartu su Nyderlandų, Šveicarijos, Kroatijos ir Maltos rinktinėmis. Pirmasis ciklas lietuviams klostėsi gana sudėtingai, bet baigėsi pakilia gaida. Rinktinė iškovojo vieną pergalę iš keturių ir šiuo metu užima paskutinę vietą divizione.

Pirmajame čempionato cikle 2012 metų kovo mėnesį lietuviai svečiuose pralaimėjo Maltai 17:34, todėl revanšas Vilniuje yra itin reikalingas. Pergalės atveju lietuviai divizione aplenktų Maltą ir pakiltų į ketvirtąją vietą. Diviziono lyderė yra pralaimėjimų nepatyrusi Nyderlandų rinktinė. Su olandais Lietuvos rinktinė žais lapkričio 9 dieną.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *