Regbis.lt
Dėmesio

Lietuvos studentų/moksleivių I turas Kaune

Savaitgalį Kaune vykusiame pirmajame Lietuvos aukštųjų ir sporto mokyklų čempionato etape triumfavo Lietuvos sporto universitetas (LSU).

LSU studentai jau pusfinalyje turėjo susitikti su daugkartine Lietuvos studentų čempione Šiaulių universiteto (ŠU) komanda. Tris metus be pralaimėjimų žengęs ŠU klubas šįkart turėjo nuryti pralaimėjimo kartėlį – LSU iškovojo pergalę po dramatiškos kovos 25:20.

Ne ką lengvesnis LSU regbininkams buvo ir finalas. Jame po gražios kovos LSU 20:15 nugalėjo netikėtai toli nužygiavusią kovingąją Panevėžio R. Sargūno sporto gimnazijos ekipą.

„Pergalę šiame ture lėmė didesnis noras laimėti. Dauguma mūsų komandos žaidėjų kartu žaidžia nuo 2014-2015 metų. Pastaraisiais metais vis pralaimėdavome Šiaulių universitetui, o dabar pagaliau pavyko išplėšti pergalę. Kartu turėjome tik keletą treniruočių, bet visi žaidėjai yra nuolat rungtyniaujantys savo klubuose, yra geros formos ir labai norėjo laimėti“, – po turnyro kalbėjo LSU treneris Paulius Zubavičius.

Geriausiu LSU žaidėju pirmajame ture pripažintas Tautvydas Mažylis.

Trečiąją vietą užėmė ŠU regbininkai. Jie mažajame finale 15:10 nugalėjo Šiaulių sporto gimnazijos pirmąją ekipą.

Penktoje pozicijoje liko Šiaulių sporto gimnazijos antroji komanda, šeštoje – Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija.

Antrasis ir finalinis čempionato etapas vyks pavasarį.

„Pavasarį išsaugoti pirmąją vietą bus nelengva, nes lauks vėl akistata su ŠU, taip pat dalyvausime SELL žaidynėse“, – pridūrė P. Zubavičius.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *