Regbis.lt
Dėmesio

U18 rinktinė Europos čempionate. 1-oji diena

Komanda iš Kauno išvyko 5 valandą ryto. Žaidėjai rinkosi pavyzdingai, tik jų mamos nenorėjo išleisti savo vaikučių į užusienius ir tokiu tatai būdu labai trukdė išvykos pradžiai. Beje, kelių žaidėjų tėveliai buvo pastebėt vis dar sekantys komandos autobusą net ir Lenkijos – Vokietijos pasienio ruože.

Visą dieną autobuse žaidėjai lavino bicepsus kilnodami sumuštinius iš savo krepšių, vystė kojų raumenis įlipdami ir išlipdami iš autobuso per siusiuko pertraukėles, pumpavo sprando raumenis pasukinėdami galvą autobuso televizoriaus link. Žodžiu, komanda ištisą dieną sportavo.

Autobuso vairuotojų, Juozuko ir Sauliuko pastangų dėka, autobusas važiavo pavyzdingu tempu ir savo nakvynės vietą, Lenkijos – Vokietijos pasienyje, komanda pasiekė apie 19val. Vakaro programa: susirinkimas, pašnekesiai, stalo žaidimas JENGA “iš uždočių”, poilsis.

Balandžio 14 dienos ryte yra numatyti gausūs pusryčiai kelios valandos atokvėpiui ir – vėl į kelią.

Balandžio 14-ąją Juozukas ir Stasiukas turės lėkti kaip Pegasai, nes iki mūsų viešbučio Prancūzijos Armagnac-Bigorre regione, Masseube kaimelyje – 1400km. Planuojama, kad komanda grius į lovas apie 5-7val ryte, balandžio 15 dieną.

Primenu, kad pirmosios mūsų jaunųjų talentų rungtynės – balandžio 16 dieną, 14val. 30min. Priešininkai – grėsminga mėsinių Lenkijos paršiukų banda.

P.S. stalo žaidimai “iš užduočių” baigėsi vieno iš regbininkų dinastijos atstovų, piliečio D.V. išstojimu. Jaunuoliui teko užeiti į viešbučio restoraną vilkint tik apatiniu trikotažu ir sėdėti ten kaip eiliniam klientui. Tikėtina, greitai išvysite ir šio pasirodymo video.

Nuoširdžiai Jūsų, Lietuvos U18 regbio rinktinė. Laikot kumščius. Ačiū!

4 905 Comments

 1. Rannevkap

  2019 05 20 at 02:09

  100mg is be ny pfizer

 2. JimNow

  2019 05 20 at 02:24

  [url=https://propranolol80.com/]propranolol[/url] [url=https://phenergandm.com/]phenergan 12.5[/url] [url=https://amoxicillin250.com/]amoxicillin 500 mg for sale[/url] [url=https://furosemide80.com/]furosemide[/url] [url=https://lisinoprilmed.com/]lisinopril[/url]

 3. Rannevkap

  2019 05 20 at 02:33

  google low price viagra

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *