Regbis.lt
Dėmesio

Linksmosios regbio istorijos

Vasara – interneto priešas Nr.1. Suprasdami, kad tarp dešrelių kepimo vakarais ir alaus gurkšnojimo dienomis (arba atvirkščiai), regbio gerbėjai visgi įsijungia savo kompiuterius ir, tikėtina, profilaktiškai patikrina lietuviškus regbio puslapius, pasistengsime nors trupam praskaidrinti Jūsų nepasitenkinimą naujienų stoka. Pristatome linksmąją regbio pusę. Jūsų teismui vasariškas regbio pokštų kratinys a la lalaila.

Citatos

Pradžiai, keletas išskirtinių, gal net legendinių citatų, kurių autoriai regbio žaidėjai treneriai ir gerbėjai.

Australijos Regbio Sąjungos vadovas John O’Neill, pats to nenorėdamas, prieš 2007 m. Pasaulio čempionato ketvirtfinalį „užvedė“ Anglijos regbio rinktinę.
Nesvarbu, ar tai kriketas, regbio lyga ar klasikinis regbis – mes visi nekenčiame anglų. Atėjo laikas juos galutinai išdulkinti Marselyje.
Perfrazuojant patarlę apie duobės kasimą kitam, galime pasakyti, „Negrasink britui lytine prievarta, nes nespėsi atsitokėti, o jau pats ant rankų sūpuosi nesantuokinį kūdikį..:)“ žodžiu, australai pralaimėjo.

Kanados regbio rinktinės treneris Ric Suggitt paaiškino, kaip jo auklėtiniai ruošiasi dvikovai prieš itin originaliai ir galingai puolančius apgaulingų judesių meistrus, Fidžio regbininkus.
Reikia užsirišti akis, apsisukti vietoje bent 10 kartų, o nusirišus raištį bandyti gintis lyg niekur nieko.

Argentinos rinktinės antros linijos žaidėjas Juan Martin Fernandez Lobbe pasidalino mintimis, kaip reikia žaisti prieš All Blacks, jei nori juos nugalėti.
Jei žaisim prieš Naująją Zelandiją ir norėsim juos nugalėt, visi 15 zelandų turi sirgti rimtu viduriavimu, be to mes aikštės kampuose turime išrikiuoti snaiperius, kurie nuolat šaudytų į mūsų priešininkus, beje, mes dar turime sužaisti geriausias gyvenimo rungtynes, jei norime juos nugalėti.
Kaip parodė praktika, viskas buvo daug paprasčiau, ketvirtfinalyje juoduosius nokautavo prancūzai. Zelandai netriedė, snaiperių nebuvo, tiesa, sraigių, berečių, revoliucijų ir varlių mylėtojai sužaidė išties įspūdingai, vien ko buvo verti Chabal užgriebimai.

1984 m. tuometinis Velso rinktinės treneris J.P.R. Williams vaizdingai nupasakojo, kaip beviltiškai atrodė jo auklėtiniai pralaimėtose rungtynės prieš australus.
Jokios lyderystės, jokių įdomesnių  idėjų. Tiek  mažai vaizduotės, kad niekas net nesugalvojo duoti priešininkui į snukį, kai nemato teisėjas.

Velso regbio žvaigždė Gareth Davies sarkastiškai atsiliepė apie jo komandos pasirodymą tarptautinėje arenoje 1989 m.
Pralaimėjome 7 iš  paskutinių 8 rungtynių. Vienintelė mūsų nugalėta komanda Vakarų Samoa. Gerai, kad nesugalvojome žaisti prieš „visą“ Samoa.
Nežinantiems priminsiu, kad net ir prijungus visas Samoa salas (dalis salyno vis dar priklauso JAV) gyventojų skaičius vis vien nesiektų 200 000.

Anonimo faksas Naujosios Zelandijos regbio rinktinei prieš jų pusfinalio rungtynes su Anglija 1995 m. Pasaulio čempionate.
Nepamirškite, kad regbis komandinis žaidimas;  visi 14 draugiškai atiduokite kamuolį Jonah.
Verta priminti, kad būtent šiame čempionate Jonah Lomu tapo gyva regbio legenda. Jo žeminimas prieš tuos pačius anglus laikomas gražiausiu ir įspūdingiausiu visų laikų prispaudimu. Juo pasigrožėti galite čia. Atkreipkite dėmesį kokie staigūs pirmi 2-3 žingsniai su kamuoliu. Lomu išsiskyrė tik sprinteriams būdingomis sprogstamosios jėgos savybėmis, o šios jėgos derinys su jo 120 kg kūno mase paversdavo jį tikru tanku.

1979 m. seras Tasker Watkins labai trumpai aptarė regbio istoriją.
1823 m. William Webb Ellis pirmą kartą pakėlė kamuolį nuo žemės ir pradėjo su juo bėgti. Likusius 156 metus visi grumtynių žaidėjai stengėsi išsiaiškinti, kodėl.

Nežinomo arbitro kreipimasis į princesės Annos (karalienės Elžbietos dukros) sūnų Peter Phillips, Gordonstoun mokyklos regbio komandos kapitoną, prieš metant monetą varžybų pradžioje 1995 m.
Močiutė ar skaičius, sere?

Richard Lowe pademonstravo savo intelekto aukštumas, pasakodamas, kodėl jis baigia regbininko karjerą. Gerai, kad Ryčka susiprato laiku… o gal ir per vėlai, jums spręsti.
Baigiu regbininko karjerą, nes mano gydytojas pasakė, kad  man gavus dar nors vieną stiprų smūgį į galvą, galiu mirti… o gal net dar blogiau.

Pietų Afrikos rinktinės žaidėjas Johan le Roux  išreiškė nepasitenkinimą jam skirta 18 mėnesių diskvalifikacija už  įkandimą į legendinio All Black’o Sean‘o Fitzpatrick‘o  ausį.
Dėl 18 mėnesių diskvalifikacijos reikėjo labiau pasistengti ir visai nuplėšti tą ausį. Tada nors būčiau galėjęs didžiuotis, „žiūrėkite, aš grįžau į P.Afriką su vyruko ausimi rankoje“.

Karikatūros

Keletas linksmų regbio karikatūrų ir nuotraukų su komentarais. Jas rasite čia.

Vaizdeliai

Užsigardžiavimui,  dėdės Jūtūbo gausos kraitė. Linksmi regbio vaizdeliai ir, žinoma, kiekvieno tikro regbio gerbėjo mylimiausia tema:  futbolas – mergaitėms, regbis – vyrams.

Linksmasis regbis

Aktorystės menas ir mergaičių kaprizai vs. Sportas ir vyriška kova

Beveik…

Tikroji anglu aistra – ne futbolas…

Pasaulio čempionatas – moterų priešas…

Pavojinga teisėjų duona

One Comment

  1. Kazla

    2009 07 29 at 17:46

    Das ist orgazmus.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *