Regbis.lt
Dėmesio

M. Butkevičius „Leicester Tigers“ stovykloje

Foto1

Vilniaus regbio akademijos sportininkas Mantas Butkevičius, padedamas Gintaro Šimanskio, Denio Barinovo, Anos Ručinskienės ir kitų geranoriškų žmonių, išvažiavo į penkias dienas vyksiančią regbio stovyklą Halo (Hull) mieste Anglijoje. Šią stovyklą organizuoja vieno stipriausio Anglijos klubų „Leicester Tigers“ akademija.

Mantas yra pirmasis lietuvis, išvykęs į tokio aukšto lygio regbio stovyklą gerinti savo įgūdžių su garsiais šalies žaidėjais ir treneriais.

„Leicester Tigers“ akademijos stovykla yra skirta didelį potencialą turintiems 12-17 metų žaidėjams. „Bishop Burton“ yra internatinė mokykla ir agrokultūros koledžas prie Halomiesto, Rytų Jorkšyre. Koledžas turi puikias patalpas treniruotėms „Leicester Tigers“ pirmąjai komandai ir akademijai.

Atvykęs į stovyklą, Mantas gavo atskirą kambarį su visais patogumais. Vakare visi stovyklos dalyviai susitiko pasikalbėti apie tai, kodėl nusprendė atvykti būtent čia, kas regbyje jiems sunkiausia, kokius įgūdžius norėtų tobulinti. Dalyviai buvo nudžiuginti dovanomis: „Leicester Tigers“ regbio kamuoliu, marškinėliais ir gertuve.

Prasidėjus pirmajai dienai, stovyklos dalyviai iš karto kibo į darbą ir darė dvi treniruotes. Pirmoji buvo skirta susipažinimui, pasikalbėjimui ir kamuolio pagavimo technikai, kur kontaktas – itin svarbu. Antrojoje treniruotėje buvo tikrinimas rankų miklumas, reikėjo mokytis pasavimo ir išpasavimo gudrybių. Po treniruočių sportininkai susipažino su naujomis regbio taisyklėmis, o vakare žaidė įvairius žaidimus atsipalaidavimui.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *