Regbis.lt
Dėmesio

Marijampolietės – vėl čempionės

Šiltą rudenio sekmadienį prapliupo Lietuvos regbio federacijos įsteigtų medalių lietus. Ne, čia visai ne apie krepšinį. Vilniuje įvyko paskutinis Lietuvos moterų regbio čempionato turas, kuriame susigrūmė keturios komandos. Tiesa, Latvijos Rygos LSPA komanda žaidė be konkurencijos, o tikruosius santykius regbio aikštelėje aiškinosi Vilniaus VRA, Kauno „Ąžuolo“ ir Marijampolės „ŽSM-Grandies-7“ merginos.

Tradiciškai burtai lėmė, kad pirmų rungtynių metu susitiko Vilniaus ir Marijampolės komandos. Suvalkietės 31:0 nugalėjo savo varžoves.

Kiek kitoks susirėmimas vyko tarp „Ąžuolo“ merginų ir Latvijos atstovių. Nors kaunietės stengėsi pritaikyti rinktinės stovyklų metu įgytą praktiką, tačiau pritrūko šiek tiek disciplinos. Susitikimą 17:0 laimėjo latvės.

Įdomi kova vyko tarp Marijampolės „ŽSM-Grandies-7“ ir Latvijos komandų. Pirmajame kėlinyje gerokai atsilikusios marijampolietės pasisėmė sportinio pykčio, parodė charakterį, tačiau šiek tiek pritrūko iki pergalės – 12:19.

Kauno „Ąžuolo“ merginos savo pyktį po pralaimėto susirėmimo išliejo susitikime su VRA jaunuomene. Nors vilnietės stengėsi atakuoti, tačiau labai prastai sekėsi gynyboje, to pasėkoje teko pripažinti varžovių pranašumą – 0:33.

Intriguojanti kova vyko tarp Marijampolės ir Kauno ekipų. Visgi, patirtis nugalėjo prieš jaunatvišką maksimalizmą ir rezultatu 26:17, praeitų metų čempionės marijampolietės nesunkiai apgynė savo titulą ir pridėjo po dar vieną medalį į savo ilgametę kolekciją.

Paskutinės susitiko Vilniaus VRA ir Latvijos komandos. Jose pergalę 25:0 iškovojo latvės. Joms atiteko šio turo nugalėtojų prizas.

Naudingiausiomis žaidėjomis tapo Raminta Zubrienė („ŽSM-Grandis-7“), Eisvina Kučinskaitė („Ąžuolas“) ir Marija Lemzekova (VRA).

Marijampolės klubas laimėjo visus tris etapus ir apgynė Lietuvos čempiono titulą. Kaunietėms atiteko sidabro medaliai, o vilnietėms – bronzos.

Tekstas – Živilės Laumės (VRA)

One Comment

  1. Camille

    2019 04 23 at 15:44

    All varieties of investments come with sure risks.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *