Regbis.lt
Dėmesio

Mažasis derbis baigėsi „BaltRex-PRC“ pergale

Gegužės 27 dieną Šiaulių Talkšos stadione įvyko Atviro Lietuvos regbio čempionato antrosios grupės varžybos, kuriose susikovė „Transbuso“ ir „BaltRex-PRC“ komandos. Šios „Vairo-Jupojos“ ir „BaltRex“ ekipų dublerių dvikovos intrigą aitrino dar neužgijusios „BaltRex“ pralaimėjimo prieš savo amžinuosius varžovus žaizdos.
Varžybų pradžia vyko įremptai. Pirmieji taškus po baudinio pelnė „BaltRex-PRC“ žaidėjai. Kėlinys baigėsi komandoms spėjus apsikeisti kamuolio prispaudimais varžovų įskaitinoame plote. Pirmojo varžybų dalies rezultatas 8-5 „BaltRex-PRC“ komandos naudai atspindėjo apylygę kovą, kurią neretai gadino elementarios klaidos.
Antrasis kėlinys taip pat nestokojo įtampos. Tačiau „Transbuso“ komandos žaidėjai gerokai pralenkė savo varžovus daromų klaidų skaičiumi. Žaidimo brokas atsiliepė tiek puolant, tiek ir ginantis. Kėlinio pabaigoje „Transbuso“ sąsakaita pasipildė vos vienu prižeminimu. Tuo tarpu „BaltRex-PRC“ atsakė keturiais prispaudimais įskaitiniame plote ir dviem sėkmingais realizacijos smūgiais. Varžybos baigėsi įtikinama „BaltRex-PRC“ pergale 32-12.
Žvelgiant iš šalies, džiugu, kad komandų gretose žaidė nemažai jaunosios regbio kartos atstovų, kurie kada nors galbūt papildys ištikimų varžovų – „Vairo-Jupojos“ ir „BaltRex“ – gretas. Nepaisant skaudaus pralaimėjimo, „Vairo“ treneris Sigitas Kukulsis deda daug vilčių į „Transbuso“ komandą. Savo planus jis atskleis interviu, kurio vaizdo įrašą „Rugby.lt“ žada paskelbti artimiausiu metu.