Regbis.lt
Dėmesio

Mažiausieji šalies regbio žaidėjai varžėsi Šiauliuose ir Panevėžyje

Siauliu turas-2

Savaitgalį Šiauliuose ir Panevėžyje įvyko Lietuvos vaikų Tag-5 regbio pirmenybių pirmojo etapo kovos.

Šiaurės zonoje triumfavo Klaipėdos „Kovo-3“ komanda. Ji laimėjo abu mačus A pogrupyje, o grupėje dėl 1-3 vietų 6:5 nugalėjo Sigito Kukulskio regbio mokyklos atstovus ir 4:3 įveikė Klaipėdos „Kovo-1“ ekipą. Antroji vieta atiteko „Kovo-1“ žaidėjams, kurie 4:3 nugalėjo S. Kukulskio regbio mokyklos auklėtinius.

Ketvirtąją vietą užėmė Plungės „Dorbė“, penktąją – Šiaulių „Rėkyva“, šeštąją – Klaipėods „Kovas-2“, septintąją – Šiaulių „Vairas“, aštuntąją – Šiaulių „Meškučiai“, devintąją – Šiaulių „Vairas-2“.

Geriausiais žaidėjais pripažinti Miroslavas Kaliužnij („Kovas-1“), Giedrius Barkauskas („Kovas-2“), Ernestas Kubilius („Dorbė“), Gotautas Vitkauskas („Vairas-2“), Almantas Šilinskas („Kovas-3“), Gabrielius Tautkus („Vairas“), Arminas Blanka („Meškučiai“), Nedas Juodeikis („S. Kukulskio regbio mokykla“) ir Nedas Žolpis („Rėkyva“).

Pietų zonoje varžėsi 10 komandų. Nugalėtoja tapo Panevėžio „Klevo-1“ komanda, iškovojusi visas keturias pergales. Grupėje dėl 1-3 vietų jaunieji panevėžiečiai 7:5 įveikė Kauno „Ąžuolą-FM Taurą“ ir 5:2 – Vilniaus „SM Tauro-Geležinio vilko“ vaikus. Pastarieji iškovojo antrąją vietą, 6:3 nugalėję trečioje pozicijoje likusius kauniečius.

Ketvirtąją vietą užėmė Alytaus regbio klubas-2, penktąją – Vilniaus „SM Tauras-Geležinis vilkas“-2, šeštąją – Panevėžio „Klevas-2“, septintąją – Jurbarko „Lūšis-1“, aštuntąją – Alytaus regbio klubas-1, devintąją – Jurbarko „Lūšis-2“. Jurbarko mergaitės turnyre žaidė be konkurencijos.

Geriausiais žaidėjais tapo Vytenis Upskus („SM Tauras-Geležinis vilkas“-1), Jokūbas Pankratovas („SM Tauras-Geležinis vilkas“-2″), Arnas Stankevičius („Klevas-1“), Lukas Tošnickas („Klevas-2“), Livija Šmatavičiūtė (Alytaus regbio klubas-1), Linas Miliūnas (Alytaus regbio klubas-2), Lukas Kasparavičius („Ąžuolas-FM Tauras“), Justas Minelga („Lūšis-1“), Andželika Vainorytė („Lūšis-2“), Dovilė Juknelytė (Jurbarko mergaitės).