Regbis.lt
Dėmesio

Mergaičių regbio festivalio etapas „Regbio paliesti“

Lapkričio 2 dieną „Arvi“ futbolo manieže vyko Atviras nekontaktinio regbio turnyras „Regbio paliesti“. Turnyre varžėsi dviejų amžiaus grupių mergaitės iš šešių Lietuvos miestų.

Tai penktas mergaičių nekontaktinio regbio turnyras Marijampolėje. Po turnyro Vičiūnų grupė apdovanojo geriausią metų komandą. Apdovanojimus taip pat gavo ir turnyro komandos nugalėtojos bei geriausios žaidėjos. Joms prizus įsteigė pagrindinis projekto rėmėjas Marijampolės savivaldybė. Visos turnyro dalyvės vaišinosi Mantingos labdaros ir paramos fondo padovanotais pyragaičiais.

14-mečių mergaičių grupėje nugalėjo Alytaus komanda. Ji 11:6 nugalėjo Marijampolės ekipą ir 9:5 – Panevėžio komandą. Antrąją vietą užėmė panevėžietės, kurios 8:3 įveikė trečioje pozicijoje likusias marijampolietes.

12-mečių mergaičių varžybose triumfavo jaunosios Vilniaus VRA regbininkės. Jos pusfinalyje 7:2 įveikė Lazdijų ekipą, o finale po atkaklios kovos 6:5 pranoko Plungės atstoves.

Kovoje dėl bronzos medalių Panevėžio komanda 4:3 nugalėjo Lazdijų klubą. Penktąją vietą užėmė Kaunas, šeštąją – Marijampolė.

Susumavus visų etapų rezultatus, 12-mečių grupėje nugalėjo Alytus, antrąją vietą užėmė Panevėžys, trečiąją – Marijampolė.

14-mečių įskaitoje čempionėmis tapo panevėžietės. Antroji vieta atiteko Plungės komandai, trečioji – Lazdijų regbiinkėms.