Regbis.lt
Dėmesio

Moterims – išbandymai aukštesniame lygyje

Lietuvos moterų regbio-7 rinktinė Kaune vykstančiame Europos čempionato A diviziono turnyre pralaimėjo visus tris grupės mačus ir tęsia kovą dėl 9-12 vietų.

Lietuvaitės 0:50 pralaimėjo favoritėms belgėms, 0:29 neatsilaikė prieš suomes ir 0:15 nusileido čekėms.

„Belgės yra pirmosios pagal reitingą, ji yra labai greita, techniška komanda, greitai bėganti. Mes patekome į kitą lygį ir tai akivaizdžiai matosi“, – teigė Lietuvos rinktinės vadovas Vaidotas Girdvainis

Apibendrinant pirmąją dieną, V. Girgvainis pastebi, kad Lietuvos komandos žaidimas gerėja ir tai teikia vilčių prieš lemiamą akistatą sekmadienį.

„Rezultatas ne pats geriausias, ne toks, kokio tikėjomės. Žaidimas su kiekvienomis rungtynėmis gerėjo, bet paskutinėse rungtynėse pritrūko tiek laimės, tiek techninių priemonių. Tikiuosi, kad sekmadienį mūsų žaidimas pasieks aukščiausią formą ir mes įvykdysim savo iškeltus tikslus. Šių metų Lietuvos komandoje atsirado daugiau disciplinos, mažiau improvizacijos, todėl tai kartais kausto merginas ir neleidžia parodyti tai, ką jos geriausiai gali. Tačiau jei mes sujungsime discipliną su žaidimo fantazija, manau tada bus pats geriausias rezultatas“, – pasakojo V. Girdvainis.

Lietuvos komanda sekmadienį pusfinalyje dėl 9-12 vietų žais su Moldovos komanda. Mačo pradžia – 11 val. 28 min.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *