Regbis.lt
Dėmesio

Moterų rinktinė stoja į kovą Europos čempionate

Penktadienį ir šeštadienį Kroatijos sostinėje Zagrebe vyks Europos moterų regbio-7 čempionato „Conference 1“ diviziono turnyras, kuriame savo jėgas išmėgins ir Lietuvos rinktinė.

Jauna Lietuvos komanda kovas pradės B grupėje, kurioje susitiks su Moldovos, Slovakijos ir Kroatijos rinktinėmis.

Lietuvos rinktinei pasiruošimas nebuvo labai lengvas, nes žaidėjų pasirinkimas vėl gana ribotas. Didžiąją komandos dalį sudaro Vilniaus regbio akademijos auklėtinės, kurios sėkmingai varžosi Latvijoje vykstančiuose turnyruose. Gegužės pradžioje Lietuvos regbininkės turėjo progą išmėginti jėgas su Vilniuje viešėjusia Prancūzijos studenčių komanda ir ją nugalėjo.

„Tos rungtynės mums buvo labai svarbios, nes neturime daug progų išbandyti save su varžovėmis. Likau patenkintas merginų atsidavimu, bet dar daug ką turėjome tobulinti. Apskritai, nesant dideliam žaidėjų pasirinkimui, stengiamės padaryti viską, kas įmanoma. Gerai, kad turime 8-9 merginas, kurios jau ne pirmus metus žaidžia regbį, turi tokių čempionatų patirties“, – kalbėjo Lietuvos rinktinės treneris iš Italijos Danilo Patella.

Prie jaunųjų VRA regbininkių Lietuvos rinktinėje prisijungė patyrusi marijampolietė Gintarė Aramavičienė, kaunietė Gintarė Nicinovaitė, iš Anglijos atvyko Inga Mikelionytė, iš Norvegijos – Dainora Žemaitytė.

Pirmąsias rungtynes Lietuvos moterų rinktinė penktadienį Kroatijoje žais su Moldova, antrąsias – su Kroatija, trečiąsias – su Slovakija.

Lietuvos rinktinės sudėtis: Gintarė Aramavičienė, Karina Ivanova, Sabina Sinkevič, Deimantė Flotskaja, Greta Zažeckaitė, Dainora Žemaitytė, Erika Šimkonytė, Sandra Maciulevičiūtė, Felicija Kvederaitė, Inga Mikelionytė, Izabelė Tautkutė, Gintarė Nicinovaitė. Vadovė – Eisvina Kučinskaitė, gydytoja – Indrė Mickevičiūtė, treneriai – Danilo Patella ir Algimantas Žvinklys.

„Conference 1“ turnyre dalyvaus 12 komandų, suskirstytų į tris grupes. Į ketvirtfinalį pateks aštuonios ekipos.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *