Regbis.lt
Dėmesio

Nepaprastai paprasta Kalėdinė gerumo akcija

2015-12-08 Nr-17

Ilgai planuota ir, tikrų tikriausiai, visų dar ilgiau laukta Vilniaus regbio akademijos Kalėdinė gerumo akcija „Dalinkimės gerumu“ įvyko. Viešbutyje „Crowne Plaza“ vykusiame renginyje dalyvavo keturių Vilniaus vaikų namų – Antakalnio, Žolyno, „Minties“ ir „Gilės“ – žaidžiantys regbį globotiniai bei jų darbuotojai. Kažin, ar kas nors sutiks, kad renginys, palyginus su praeitais metais, buvo trumpesnis, bet, panašu, kad šiais metais jis daugeliui neprailgo. Daug veiksmo, daug judesio, dainų ir pasirodymų išjudino ne vieną iš vietų už stalo, o jauki atmosfera, sukurta tiek viešbučio „Crowne Plaza“ kolektyvo, tiek „Pono Baliono“, tiek renginio vedėjų Godos bei Andriaus bei dalyvių, skatino bendrauti, šypsotis ir tiesiog mėgautis kiekviena akimirka.

Vaikai šiemet į renginį suvažiavo prabangiai – UAB „Autopramoga“ padovanojo jiems nepaprastas keliones iki renginio vietos limuzinais. Juos pasitikus plojimais bei šypsenomis ir jiems pabirus prie stalų, į sceną sugužėjo mažosios Gražinos Urbonienės vadovaujamos šokėjos, pradėdamos renginį energingu šokiu. Po jų sekė renginyje apsilankiusių Lietuvos Respublikos Seimo Sporto ir jaunimo reikalų komisijos pirmininko Juro Požėlos ir olimpinio čempiono Virgilijaus Aleknos sveikinimo žodis. Tuomet akcijos „gimdytojas“ ir siela Vidmantas Valys pasidžiaugė dar vienais nuostabiais VRA metais su vaikais ir galimybe jiems dovanoti šilumą, ir parodė, kokių nuotykių, išvykų ir gerų akimirkų vaikai su akademijos treneriais ir sportininkais išgyveno 2015 m.

Kadangi sakoma, jog Kalėdos – stebuklų metas, tai renginyje šiais metais be jų irgi neapsieita. Tiek svečius, tiek vaikus bei vaikų namų darbuotojus sužavėjo charizmatiškasis Mantas Wizard, kurio triukai su virve, metaliniais žiedais bei iš žurnalo susukto piltuvo pradangintomis apelsinų sultimis stebino ne vieną. Šiemet renginyje dalyvavo net keli muzikos atlikėjai. Vienas jų, Mino, ne tik padovanojo puikių dainų, bet taip pat leido vaikams laimėti jo kompaktinių diskų. Neliko nuskriaustas nė vienas, sudalyvavęs jo mažajame dainų konkurse. Į pirmąją pertrauką visus kalėdiniu ritmu išlydėjo VRA šokėjos, ir jos metu kiekvienas galėjo pabendrauti, įsiamžinti prie VRA ir rėmėjų fotosienos, kuria pasirūpino Virgilijus Alekna ir Vidas Kalvelis, pasistiprinti nepaprastai skania viešbučio restorano paruošta vakariene, stebėti mažųjų modelių pasirodymą, o Liudmila Samuilova vaikus ir visus norinčius džiugino piešiniais ant veido ir rankų.

Žinoma, svarbiausias renginio svečias, kurio visi nekantriai laukė (nors, ko gero, labiau laukė to, ką jis atsivežė su savimi), buvo Kalėdų senelis. Buvo iškilusi labai didelė problema, nes Kalėdų senelis, leisdamasis nuo viešbučio stogo, pradingo. Apie tai sužinojome iš į salę įbėgusių išsigandusių ir pasimetusių jo padėjėjų. Bet Andrius ir Goda nepasimetė ir pakvietė visus eiti kartu ieškoti Kalėdų senelio, ir suradę jį tikrai nesigailėjo. Gyvomis rogėmis iš Laplandijos per Radviliškio apylinkes atvykęs į Vilnių, Kalėdų senelis (Domas Dveilis) vaikams atvežė sniego, dainų, šokių, įdomių istorijų, žaidimų ir… kaip gi be dovanų!! Kalėdų senelis be dovanų iš Lietuvos šiemet daug dovanų surinko ir su Gintaro Šimanskio bei Danos ir Romo Burinskų pagalba atvežė iš Didžiosios Britanijos. Prie dovanų paruošimo darbavęsi Kalėdų senelio padėjėjai savo sveikinimus ir palinkėjimus vaikams atsiuntė vaizdo įrašuose. Kalėdų seneliui baigiant dalinti dovanas, kai kuriems vaikams kilo šioks toks nerimas, nes Kalėdų senelis nebuvo atsivežęs jų prašytų dovanų. Pamiršti juk negalėjo, nes Kalėdų senelis pildo visas vaikų svajones. Bet kadangi Kalėdos juk stebuklų metas, tai stebuklai akcijoje tęsėsi toliau. Pasirodo, dalis Kalėdų senelio padėjėjų norėjo padaryti vaikams keletą staigmenų. Viena jų – merginos vardu Giedrė dovanos įsliūkinimas į jos namus, iškart po to, kai ji išvyko į renginį. Šiais metais šiai merginai buvo padaryta stuburo tiesinimo operacija ir jos sėkmingai reabilitacijai ir visiškam pasveikimui buvo labai reikalinga patogi miego ir poilsio vieta. Tad jos dovana, Dormeo čiužinys, iškart keliavo į jos namus, kad grįžusi iš renginio Giedrė galėtų iškart kristi į naujuosius patalus ir patogiai pailsėti. Visa tai buvo užfiksuota vaizdo kamera ir parodyta renginio metu. Kita staigmena buvo Kalėdų senelio padėjėjos Julijos Kubovos „Gilės“ vaikų namų „Svajoklių“ grupei atvežtas PlayStation 4 žaidimas, o trečioji buvo ta, kad dalis Kalėdų senelio padėjėjų atvyko patys įteikti vaikų prašytų dovanų. Šiemet, kaip niekad „lijo“ dviračiais, miegmaišiais, nuotolinio valdymo mašinėlėmis, batais, konstruktoriais ir, be abejo, neapsieita be VRA sportinės aprangos bei kamuolių. Visas šias dovanas išdalinęs dovanas, Kalėdų senelis atsisveikino iki kitų metų ir išjudėjo, greičiausiai, į kokius arabiškus kraštus, nes atsisveikinimo šokis, kuriuo visi jį išlydėjo, skambėjo rytietišku ritmu. O vaikai tuomet galėjo kartu su pasilikusiais Kalėdų senelio padėjėjais pasidžiaugti dovanomis, jas apžiūrėti ir išbandyti, pabendrauti su savo geradariais prie arbatos puodelio bei su jais nusifotografuoti. „Crowne Plaza“ virtuvės darbuotojai padovanojo ir įvežė didžiulį baltą tortą su seniais besmegeniais ir šaltosiomis ugnelėmis. Šaunusis fotografų penketas – Saulius, Jovita, Indrė, Martynas ir Mindaugas nepaliko nė vienos praleistos nuostabios renginio akimirkos, o Povilas Toliušis rūpinosi, kad būtų užfiksuotas ir renginio judesys.

Renginio kalėdiniam traukinukui judant link pabaigos, TV pagalbos žvaigždė ir dainininkė Gerda Stiklickienė, visus pakvietė kartu susiburti ir jos atliekamą dainą papuošti bendru šokiu. O renginį vainikavo kalėdinė VRA loterija loterijoje bei „Vilniaus saliutų“ vaikams padovanoti fejerverkai.

Patys vaikai irgi neliko skolingi ir atsidėkojo renginio organizatoriams bei rėmėjams savo talentais. Viktorija ir Marija iš „Minties“ vaikų namų padovanojo nuostabų akustinį kūrinį, Viktorija Paškevič iš Antakalnio socialinės globos namų savo daina priminė, kodėl gi mes švenčiame Kalėdas, o jos sesuo Kristina su drauge Deimante bei mažosiomis balerinomis sušoko nepaprastą šiuolaikinį šokį.

Renginys nebuvo kalėdinės gerumo akcijos pabaiga. Pailsėję, kitą dieną vaikai išjudėjo į dviejų dienų kelionę po Vilniaus ir Druskininkų sporto ir pramogų klubus bei centrus.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *