Regbis.lt
Dėmesio

NFL žaidėjas dalyvaus olimpinėse žaidynėse

Chi3no7XEAE5LSL.jpg large

Amerikietiško futbolo NFL lygos „New England Patriots“ ekipos žaidėjas Nate’as Ebneris pateko į JAV regbio-7 rinktinės sudėtį ir dalyvaus kitą mėnesį vyksiančiose Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse.

27-erių metų žaidėjas gavo „Patriots“ klubo trenerio Billo Belichicko leidimą sportuoti su regbio-7 komanda, su tikslu dalyvauti olimpinėse žaidynėse. N. Ebneris su JAV rinktine jau žaidė pasaulio serijos turnyruose Singapūre ir Paryžiuje. Po olimpinių žaidynių jis grįš į „Patriots“ treniruočių stovyklą.

JAV regbio-7 rinktinės treneris Mike’as Friday’us nekantriai laukia svarbiausio metų sporto įvykio, nes regbis-7 į olimpinių žaidynių programą įtrauktas pirmą kartą.

„Yra didžiulė garbė atstovauti savo šaliai bet kurioje gyvenimo situacijoje, bet atstovauti JAV olimpinėse žaidynėse yra kažkas ypatingo. Mes būsime JAV delegacijos dalis ir kartu kursime sporto šventę visiems, kurie mus palaiko“, – sakė M. Friday’us.

Į JAV rinktinės sudėtį taip pat įtrauktas buvęs amerikietiško futbolo žaidėjas Perry Bakeris ir greičiausiu pasaulio regbininku laikomas Carlinas Islesas. Pastarasis žaidėjas keletą mėnesių gydėsi traumą, bet olimpinėms žaidynėms turėtų būti pasirengęs.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *