Regbis.lt
Dėmesio

Lietuvos rinktinės kandidatų sąrašas

Lietuvos vyrų regbio treneris iš Pietų Afrikos Respublikos (PAR) Ntando Manyosha paskelbė kandidatų sąrašą artėjančioms Europos čempionato „Conference 1“ diviziono Šiaurės grupės turnyro rungtynėms su Latvijos ir Čekijos komandomis.

Lapkričio 5 dieną lietuviai Europos čempionatą pradės akistata namuose su kaimynais latviais, o lapkričio 12 dieną išvykoje išmėgins jėgas su galinga Čekijos ekipa. Čekai savo pirmąsias rungtynes šiame cikle jau sužaidė ir išvykoje 56:14 sutriuškino Švedijos regbininkus.

„Šiame cikle laukia stiprūs varžovai, turintys ir profesionalių žaidėjų, todėl mums labai svarbu, kad komandai padėtų užsienyje rungtyniaujantys legionieriai“, – sakė N. Manyosha.

Į Lietuvos rinktinę kviečiami visi geriausi šalies žaidėjai, tarp jų – aukščiausioje Italijos lygoje rungtyniaujantis Mantvydas Tveraga. Iš viso kandidatų sąraše – 38 pavardės.

Lietuvos regbio rinktinės kandidatų sąrašas:

Ignas Darkintis (Anglija)
Augustinas Terleckas (Vilniaus „VRA-Tomosta“)
Modestas Bekeris (Šiaulių „Vairas“)
Justinas Butkus (Šiaulių „Baltrex-Šiauliai“)
Lukas Radzevičius („Baltrex-Šiauliai“)
Mantas Kazlauskas („Vairas“)
Mindaugas Misevičius („Vairas“)
Tomas Astrauskas („Baltrex-Šiauliai“)
Dovydas Taujanskas (Anglija)
Kęstutis Marcišauskas („Vairas“)
Eimantas Jatautas (Kauno „Žalgiris“)
Daivaras Jonaitis („Vairas“)
Vytaras Bloškys („Baltrex-Šiauliai“)
Justas Vasiliauskas („Vairas“)
Mantautas Vilimavičius („Vairas“)
Donatas Vilimavičius („Vairas“)
Karolis Navickas (Prancūzija)
Naglis Dunčikas („Žalgiris“)
Marius Andrijauskas (Anglija)
Julius Sutkus („Baltrex-Šiauliai“)
Justas Poškevičius („Baltrex-Šiauliai“)
Darius Vaitkevičius (Danija)
Mantvydas Tveraga (Italija)
Airidas Savickas („Baltrex-Šiauliai“)
Arnoldas Patskočimas („Baltrex-Šiauliai“)
Žygimantas Radžius („Baltrex“)
Martynas Lianzbergas („Baltrex-Šiauliai“)
Domantas Tautkus („Žalgiris“)
Kasparas Krasauskas („Žalgiris“)
Vaidotas Gaubas („Baltrex-Šiauliai“)
Paulius Strigūnas (Anglija)
Ignas Jankaitis („Baltrex-Šiauliai“)
Armandas Kalinauskas („Baltrex-Šiauliai“)
Dainius Tamoliūnas („Žalgiris“)
Domantas Bagužis (Airija)
Arnas Urbonas (Šiaulių sporto gimnazija-„Baltrex-Šiauliai“)
Jurgis Urbonas (RK „Alytus“-Jonavos „RK Tauras“)
Jonas Mikalčius (Anglija).