Regbis.lt
Dėmesio

Prieš lemiamą akistatą – nesunkios šiauliečių pergalės

Vairas - Azuolas 011

Savaitgalį prasidėjo Lietuvos regbio-15 čempionato antrasis etapas. Lyderių grupėje dėl apdovanojimų kovoja keturios komandos.

Nugalėtojo titulą ginantis Šiaulių „Vairo-Kalvio“ klubas 40:10 (35:10) nugalėjo Kauno „Ąžuolo-Tauro“ komandą.

Šiaulių komandai 11 taškų pelnė Donatas Vilimavičius, 10 – Justinas Urbonas, po 5 – Mantautas Vilimavičius, Richardas Stankus ir Nerijus Mačiulis, 4 – Kęstutis Marcišauskas. Pastarasis regbininkas buvo pripažintas geriausiu „Vairo-Kalvio“ ekipos žaidėju.

Kauniečiams po 5 taškus pelnė Tomas Bieliauskas ir Justinas Šernas. Naudingiausiu žaidėju pripažintas Kasparas Krasauskas.

„Rungtynes vertinu gerai, viskas pavyko ir pasiekėme pergalę solidžia taškų persvara. Pirmajį kėlinį žaidėme neblogai, o antrajame kiek atsipalaidavome ir rezultatas buvo apylygis“, – teigė „Vairo-Kalvio“ komandos treneris Sigitas Kukulskis.

S. Kukulskio komentaras: https://www.youtube.com/watch?v=3PZghZCaS70

„Viskas pavyko ganėtinai gerai, išpildėme nemažai to, ką treniravomės. Tik antrajame kėlinyje buvo kiek sunkiau. Jame pritrūkome kvapo, nes kai kurie žaidėjai neturėjo pakankamai treniruočių“, – aiškino nugalėtojų ekipos žaidėjas Justinas Vasiliauskas.

J. Vasiliausko komentaras: https://www.youtube.com/watch?v=TNfPFo5UFaA

Kitose rungtynėse antrąją vietą užimantis Šiaulių „BaltRex-Šiaulių“ klubas 77:14 (33:0) sutriuškino Rygos „Transact pro“ komandą.

Po 15 taškų nugalėtojams pelnė Andrius Sutkus ir Ignas Jankaitis, 14 – Žygimantas Radžius, 10 – naudingiausiu ekipos žaidėju pripažintas Tomas Zibolis, 8 – Vytaras Bloškys, po 5 – Julius Sutkus, Gediminas Švoba ir Mindaugas Grigas.

„Rungtynės buvo lengvos. Varžovai galbūt ruošėsi kitoms rungtynėms su Kauno klubu ir nebuvo tinkamai nusiteikę. Mes irgi ruošiamės kitos savaitės rungtynėms, todėl žaidėme visu pajėgumu. Nuo mačo pradžioje turėjome iniciatyvą, o pabaigoje latviai visai palūžo ir liko tik formalumas“, – pasakojo „BaltRex-Šiaulių“ treneris Edmundas Ščavinskas.

Antrajame etape yra įskaičiuoti pirmajame rate sužaistų rungtynių rezultatai.

Šeštadienį bus žaidžiamos lemiamos čempionato rungtynės dėl čempiono titulo. „Vairas-Kalvis“ pirmajame rate nugalėjo „BaltRex-Šiaulius“ vos vieno taško persvara 11:10, todėl atsakomosiose rungtynėse abiejų komandų šansai yra lygūs.

„Žaisim ir tiek. Kaip gausis, taip gausis. Nusileisti nežadame. Parengtis – kovinė. Bus matyti kaip seksis“, – teigė S. Kukulskis.

„Turime metus pabaigti pergalingai. Komanda maksimaliai sudėliota. Nėra ko laukti kitų metų, reikia laimėti šiemet“, – ambicingai nusiteikęs kalbėjo E. Ščavinskas.

Lietuvos regbio-15 čempionato turnyro lentelė:

Vieta

Komanda

Rung.

Perg.

Lyg.

Pral.

Tšk.

1.

Šiaulių „Vairas-Kalvis“

8

8

0

0

24

2.

Šiaulių „BaltRex-Šiauliai“

8

7

0

1

22

3.

Rygos „Transact pro“

8

4

0

4

16

4.

Kauno „Ąžuolas-Tauras“

8

4

0

4

16

Evaldo Černiausko nuotrauka.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *