Regbis.lt
Dėmesio

Regbininkės pradėjo pasiruošimą Europos čempionatui

rinktine1

Savaitgalį Kaune vyko pirmoji šių metų Lietuvos moterų regbio-7 rinktinės stovykla, kurioje susirinko didžioji dalis Lietuvoje gyvenančių ir žaidžiančių merginų. Stovykloje naujasis rinktinės vyriausiasis treneris italas Danilo Patella didelį dėmesį skyrė puolimui du prieš vieną, trys prieš du, gynyboje – žmogaus griebimo technikai.

Treneris džiaugėsi, kad stovykloje vyravo draugiškos ir darbinės nuotaikos, kurios leido pilnai išpildyti stovykloje keltus tikslus.

„Po žiemos pertraukos merginų pasiruošimą vertinu teigiamai. Matosi, kad jos ne tingėjo, o sportavo visą žiemą. Svarbiausia yra entuziazmas ir darbas. Tai yra pagrindas siekiant užsibrėžtų tikslų“, – sakė D. Patela.

Po treniruočių stovyklos treneris merginoms pristatė šių metų pasiruošimo planus, tikslus, bei akcentavo, kad didžioji dalis priklausys nuo individualaus pasiruošimo.

„Svarbiausios šių metų varžybos – Europos čempionatas Bosnijoje ir Hercegovinoje. Šiais metais mūsų komanda bus labai įdomi, nes prie rinktinės prisijungė keletas jaunų merginų, kurios anksčiau dar negalėjo žaisti dėl amžiaus cenzo, bei liko kai kurios vyresnės žaidėjos, kurios gali išnaudoti savo patirtį ir sugebėjimus. Manau, kad šitas mišinys duos tikrai gerus rezultatus, – teigė D. Patela. – Turime tikslą pakilti į aukštesnį divizioną. Tai yra įmanoma“.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=EyzuQexsT5A&feature=youtu.be

Rinktinei treniruočių stovykloje treneriui talkino Algimantas Žvinklys, Irmantas Kukulskis, bei „Klaipėdos kovo“ regbio klubo auklėtiniai. Kita stovykla numatoma balandžio mėnesį.

Europos moterų čempionato B diviziono turnyras Bosnijoje ir Hercegovinoje vyks liepos 23-24 dienomis.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *