Regbis.lt
Dėmesio

Regbio-7 rinktinė – tarp metų geriausiųjų

Pirmadienį Vilniuje vyko iškilmingas Lietuvos sporto apdovanojimų renginys. 2014 metais Europos regbio čempionato I diviziono turnyre Kaune triumfavusi Lietuvos regbio-7 rinktinė buvo nominuota net dvejose kategorijose.

Mūsų šalies regbio-7 rinktinė buvo atrinkta tarp trijų geriausių 2014 metų Lietuvos vyrų komandų kartu su Europos ir pasaulio čempionato prizininkais irkluotojais bei viena stipriausių pasaulyje krepšinio rinktine. Lietuvių triumfas Kaune taip pat pretendavo tapti metų sporto pergale.

Nors tarp laureatų patekti šįkart nepavyko, žmonių atsiliepimai ir įvertinimai rodo, kad regbis Lietuvoje eina teisingu keliu.

2015 metai Lietuvos regbiui bus intensyvūs. Lietuvos regbio-7 rinktinė kovos su stipriausiomis Europos komandomis ir sieks kelialapio į olimpines žaidynes. Pernai maloniai nustebinusi Lietuvos moterų rinktinė sieks įsitvirtinti pirmajame divizione. Lietuvos regbio-15 rinktinė sieks pratęsti pergalių seriją Tautų taurės turnyre. Savo jėgas su užsienio ekipomis išmėgins ir įvairaus amžiaus šalies komandos. Visų mūsų laukia atsinaujinę Lietuvos čempionatai, studentų pirmenybės ir daugybė projektų vaikams ir regbio mylėtojams.

Už regbį!