Regbis.lt
Dėmesio

Regbio stadionuose – intriguojantys Šiaulių ir Vilniaus derbiai

Baltrex - Vairas 005

Jau šį šeštadienį Lietuvos regbio stadionus sudrebins intriguojantys mūšiai Šiauliuose, Vilniuje ir Panevėžyje. Lietuvos regbio federacijos (LRF) taurės turnyro Šiaurės divizione įvyks intriguojanti pirmoji dviejų amžinų priešininkų, Šiaulių regbio grandų „Vairo-Kalvio“ ir „Baltrex-Šiaulių“ akistata.

Visą laiką milžiniško susidomėjimo susilaukiantis mačas šįkart bus žaidžiamas centriniame Šiaulių m. savivaldybės stadione (Daukanto g. 25) 18 val.

Praėjusių metų čempionai „Baltrex-Šiaulių“ regbininkai yra nusiteikę apginti trofėjus ir intensyviai ruošiasi artėjančiai kovai.

„Esame nusiteikę atsakingai, rimtai vertiname priešininką, ruošiame taktiką ir žaidimo braižą. Turime rimtą trenerių štabą, mums padeda Jonas Mikalčius, Dovydas Taujanskas, Tomas Zibolis, Žygimantas Radžius, Andrius Norkus – visi jie įtraukti į procesą. Malonu, kad profesionalų kontraktą Anglijoje turintis J. Mikalčius mums padeda kaip treneris ir yra gera motyvacija žaidėjams“, – sakė „Baltrex-Šiaulių“ treneris Edmundas Ščavinskas.

„Varžyboms esame pasiruošę. Nuotaikos komandoje geros, darbingos. Vyrai nusiteikia kiekvienai kovai, nesvarbu, ar tai būtų Šiaulių derbis, ar kitos rungtynės. Eisime į aikštę laimėti, – mintimis dalinosi „Vairo-Kalvio“ treneris Gediminas Marcišauskas. – Manau, kad įdėjome nemažai darbo pasiruošimo procese ir tikrai tikiu, kad esame pasiruošę visapusiškai. O rungtynių baigtį lems aukštas žaidimo disciplinos lygis, gynyba, bei žaidėjų nusiteikimas ir pergalės noras“.

Šiaurės divizione yra kovojama dviem ratais, todėl dar šį mėnesį vyks ir atsakomasis šių Šiaulių regbio grandų mūšis.

„Manau, kaip ir ankstesniais metais, mūšis bus įtemptas, gynybinio stiliaus. Laukia įdomi kova. Pergalę lems padarytų klaidų skaičius ir tikėjimas savimi“, – pridūrė E. Ščavinskas.

Pietų divizione vyks intriguojantis Vilniaus derbis. Šeštadienį 14 val. savo jėgas išmėgins „Geležinio vilko“ ir „VRA-Tomostos“ ekipos. Nors „VRA-Tomosta“ pastaraisiais metais demonstruoja geresnius rezultatus, šis mačas vyks „Geležinio vilko“ tvirtovėje (Verkių g. 62), todėl kova nusimato atkakli ir neprognozuojama.

Paskutinėse Pietų diviziono rungtynėse šeštadienį 14 val. Panevėžyje žais vietos „Klevas-PRS“ ir Šiaulių „Šiauliai“. Lyderiams šiauliečiams pergalė leistų iškovoti čempionų taurę.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *