Regbis.lt
Dėmesio

„Regbis.Viči.Jėga“ jaunučių A II turas

SM Klevas 2 II turo nugalėtojai

Savaitgalį Kaune praūžė „Regbis.Viči.Jėga“ jaunučių A regbio čempionato II turas. Jame triumfavo jaunieji Šiaulių „SM Klevo-2“ regbininkai, iškovoję visas penkias pergales.

Pusfinalyje „SM Klevas-2“ 49:5 nugalėjo „SM Klevo-1“ ekipą, o finale 17:0 pranoko pirmojo etapo nugalėtoją Šiaulių „SM Klevo-Jomos“ komandą. Trečioji vieta atiteko šeimininkams Kauno „SM Tauro-Ąžuolo“ regbininkams, kurie mažajame finale 19:7 įveikė „SM Klevo-1“ klubą.

Penktąją vietą turnyre užėmė Vilniaus „SM Tauras-VRA“, šeštąją – Panevėžio „KKSC-Klevas“, septintąją – Plungės „RSC-Dorbė“.

Rezultatyviausiu turo žaidėju tapo „SM Klevo-2“ narys Dominykas Trinka (55 tšk.), o geriausiu spardytoju – Arnas Prielaidas („Klevas-Joma“).

„SM Klevo-2“ komandą treniruojantis Irmantas Kukulskis pabrėžė, kad jaunučių A pirmenybių organizavimo kokybė smarkiai pakilo į viršų. Daugėja komandų, regbininkams rengiamos fotosesijos, renkami ir apdovanojami geriausi žaidėjai, renginio metu netrūksta muzikos ir gerų emocijų.

„Pirmenybės pasikeitė savo kokybe. Jos vykdomo kokybiškiau. Manau, kad jaunučių A pirmenybės keičiasi tinkama linkme. Smagu, kad populiarumas auga. Tai yra rezultatas prieš trejus metus pradėto „Regbis.Viči.Jėga“ projekto. Dar labiau gerinti žaidimo lygį yra sudėtinga, ne treneriai dirba ne pilnu etatu, o komandų turi ne po vieną. Kai kurie už pusę etato treniruoja visą piramidę“, – mintimis dalinosi I. Kukulskis.

Nors šioje amžiaus grupėje dominuoja Šiaulių klubai, jiems šiemet iššūkį sėkmingai meta Kauno „SM Tauro-Ąžuolo“ regbininkai. Jie pirmajame etape Šiauliuose buvo antri, o antrajame – treti.

„Jau atvažiavus į pirmą turą Šiauliuose mus laba nustebino varžybų organizacija. Viskas buvo apgalvota ir pravesta labai gerai. Manau, kad komandų fotografavimas, geras teisėjų darbas, muzika yra žingsnis į priekį. Antrajame ture vaikai gavo atsigerti ir pavalgyti, tai irgi yra pliusas. Mūsų komanda jaunučių A čempionato atrodo gerai, abiejuose turuose žaidėme pilna sudėtimi, dėl to ir rezultatas geras. Vaikai noriai dalyvauja varžybose. Jiems toks organizavimas padarė didelį įspūdį“, – pasakojo „SM Tauro-Ąžuolo“ treneris Mantas Eimantas.

Foto: https://www.facebook.com/pg/regbislietuvoje/photos/?tab=album&album_id=1373438329388780

„Regbis.Viči.Jėga“ jaunučių A čempionato II etapo rikiuotė ir naudingiausi žaidėjai:

1. Šiaulių „SM Klevas-2“ (Dominykas Trinka)
2. Šiaulių „SM Klevas-Joma“ (Lukas Gylys)
3. Kauno „SM Tauras-Ąžuolas“ (Marijus Petrauskas)
4. Šiaulių „SM Klevas-1“ (Rokas Mickeliūnas)
5. Vilniaus „SM Tauras-VRA“ (Viktorija Makovskytė)
6. Panevėžio „KKSC-Klevas“ (Nedas Kupčinskas)
7. Plungės „SRC-Dorbė“ (Gabrielius Sakuotis).

Trečiasis turas vyks birželio 4 dieną Vilniuje.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *